Bydgoszcz

Tanie loty Ryanair z airport Szwederowo Bydgoszcz

Wyloty z lotniska Bydgoszcz Szwederowo

Szczegółowe połączenia tanich linii lotniczych Ryanair z lotniska w Bydgoszczy wymieniliśmy w zakładce LOTNISKA W POLSCE zamieszczonej obok.

Rezerwacja Biletów z Lotniska Bydgoszcz Szwederowo

Tanie Bilety Lotnicze Ryanair

tanielotyryanair - infolinia

Poniżej wymienimy wszystkie kraje do których można się udać z lotniska im. I. Paderewskiego Bydgoszcz – Szwederowo. Są to:

przeloty Szwederowo – Irlandia (Dublin)

przeloty Szwederowo – Niemcy (Dusseldorf – Weeze, Frankfurt nad Menem)

przeloty Szwederowo – Tunezja (Enfidha)

przeloty Szwederowo – Turcja (Antalya)

przeloty Szwederowo – Wielka Brytania/ Anglia (Birmingham, Glasgow, Londyn – Stansted)

 

Poniżej przydatne informacje dla wszystkich osób korzystających z lotniska w Bydgoszczy:

Dojazd do lotniska Szwederowo:

Do lotniska dojechać można samochodem, autobusem bądź taksówką. Jeśli chodzi o komunikację miejską na lotnisko kursuje codziennie autobus linii 80 obsługujący trasę od Lotniska do Dworca PKP w Bydgoszczy. Przystanek autobusowy znajduje się po prawej stronie terminala.

Na lotnisku w Bydgoszczy przy wyjściu z terminala ulokowany jest postój taksówek. Lotnisko obsługuje kilka korporacji, choć oficjalnie polecaną przez port lotniczy jest: Radio Taxi Mercedes

Jeśli chodzi o dojazd samochodem to najlepiej kierować się w kierunku Inowrocławia. Leżące w południowej części miasta lotnisko, położone jest raptem 3 km od centrum.

Parkingi przy Lotnisku Bydgoszcz Szwederowo:

Port Lotniczy w Bydgoszczy posiada dwa parkingi zdolne pomieścić 258 aut. Oznaczone są one odpowiednio jako: nr 1 – parking długoterminowy 105 miejsc parkingowych i nr 3 – krótkoterminowy. Na parkingu znajdują się wydzielone miejsca dla niepełnosprawnych. Pierwsze 10 minut postoju jest bezpłatne. Opłata za parking przyjmowana jest tylko w gotówce!

Cennik: Pierwsza godzina: 6 PLN; 1-1,5 godz. – 8 PLN; 1,5-2 godz. – 11 PLN, a każda następna to 2 PLN. Pierwsza doba kosztuje 30 PLN, dwie doby – 45 PLN, trzy doby – 60 PLN.

Wypożyczalnie aut na lotnisku w Bydgoszczy

Wynajem samochodu na lotnisku w Bydgoszczy nie powinien nastręczać przyjezdnym żadnego kłopotu. Wypożyczalnie samochodów na lotnisku Szwederowo znajdują się w hali przylotów terminala. Są to firmy: Alamo, Europcar, Expres Rent a Car, Hertz, Rentis.