Ryanair Szczecin

Ryanair – Port Lotniczy Szczecin – Goleniów im. „NSZZ Solidarność”

Wyloty Ryanair szczecin Goleniów

Port lotniczy Szczecin – Goleniów to dziesiąte lotnisko w kraju pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie z jego usług korzysta ok. 290 tys. podróżnych. Lotnisko leży ok. 45 km na północny-wschód od centrum Szczecina, nieopodal miasta Goleniów, na terenach należących do wsi Glewice. Swoją egzystencje szczecińskie lotnisko zawdzięcza tanim liniom lotniczym, a w szczególności Ryanairowi i tanim liniom lotniczym Wizz Air. Nie wiadomo jakie będą dalsze losy Szczecina – Goleniowa gdyż lotnisko musi sprostać olbrzymiej konkurencji ze strony niedaleko leżących od niego, dużych portów lotniczych Berlina: Tegel i Schonefeld.

Zwłaszcza z tego ostatniego coraz częściej zaczynają korzystać pasażerowie z Polski. Warto wiedzieć, że na Schonefeld jest jedna z większych europejskich baz tanich linii lotniczych easyJet, a ostatnio ogłosił otwarcie na tym samym lotnisku, swojej kolejnej bazy, irlandzki Ryanair. Od października 2015 r. będzie bazował swoje samoloty i obsługiwał z niego 16 nowych tras.

Tanie Loty RyanAir z Lotniska Szczecin Goleniów

tanielotyryanair - infolinia

 

Dodatkowo, rywalizacja między dwiema wiodącymi tanimi liniami w Europie easyJetem i Ryanairem dodaje smaczku całej sprawie. Niewątpliwie zaowocuje ona dodatkowymi połączeniami, ich częstotliwością, niskimi cenami biletów lotniczych i częstymi promocjami. Już teraz dojazd do lotniska Schonefeld – zwłaszcza ze Szczecina – nie stanowi żadnego problemu. O pasażerów wręcz „walczą” przewoźnicy autokarowi.

 

Obecnie tania linia lotnicza Ryanair obsługuje ze Szczecina – Goleniowa niżej wymienione trasy:

loty Szczecin – Dublin – Szczecin

loty Szczecin – Liverpool – Szczecin

loty Szczecin – Londyn Stansted – Szczecin

Za pośrednictwem naszej strony można rezerwować promocyjne bilety lotnicze na wszystkie trasy Ryanair obsługiwane z lotniska Szczecin Goleniów ale i także z lotniska Berlin Schonefeld. Również zachęcamy do rezerwacji z berlińskiego lotniska tanich biletów linii lotniczych easyJet. Zapraszamy!

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie loty ze szczecina do anglii, tanie przeloty ze szczecina do irlandii, tanie bilety lotnicze ze szczecina do norwegii, tanie loty ze szczecina do londynu, przeloty ryanair szczecin dublin, oslo ze szczecina, manchester tanie loty ze szczecina.