Ryanair Poznań

Ryanair – Port Lotniczy Poznań – Ławica im. H. Wieniawskiego

Wyloty Ryanair Poznań Ławica

Międzynarodowe lotnisko Poznań – Ławica to jedno z najstarszych w Polsce. Położone jest niecałe 6 km na zachód od centrum Poznania. Niewielka odległość sprawia, że pasażerowie nie mają najmniejszego problemu z dostaniem się z i na lotnisko. Poznań – Ławica jest siódmym portem lotniczym w kraju pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego, obsługującym rocznie ok. 1,5 mln pasażerów.

Podróżni odprawiani są z jednego, nowego terminala pasażerskiego. Dwaj najwięksi regularni użytkownicy poznańskiego lotniska – tanie linie lotnicze Ryanair i Wizz Air – pojawiły się na nim niemal w tym samym czasie, w połowie 2005 roku. Ostatnia z nich (Wizz Air) posiada nawet, od roku 2008, na Ławicy swoją bazę. Jako lotnisko bazowe wykorzystuje Ławicę także największa polska linia czarterowa – Enter Air. Zarówno tania linia lotnicza Ryanair jak i Wizz Air realizują z Poznania podobną ilość tras.

Tanie Loty RyanAir z Lotniska Poznań Ławica

tanielotyryanair - infolinia

Obecnie Ryanair obsługuje z Poznania tanie loty na niżej wymienionych kierunkach:

– loty Poznań – Alicante – Poznan

loty Poznań – Bristol – Poznan

loty Poznań – Dublin – Poznan

– loty Poznań – Edynburg – Poznan

loty Poznań – Girona Barcelona – Poznan (sezonowo)

– loty Poznań – Korfu – Poznań (od 29 kwietnia 2016 r.)

loty Poznań – Liverpool – Poznan

loty Poznań – Londyn Stansted – Poznan

– loty Poznań – Malta – Poznań (od 18 marca 2016 r.)

loty Poznań – Oslo Rygge – Poznan (do 27 października 2016 r.)

– loty Poznań – Palma de Mallorca – Poznan (sezonowo)

– loty Poznań – Rzym Ciampino – Poznan

 

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie loty z poznania do anglii, tanie loty ryanair z poznania do hiszpanii, tanie przeloty z poznania do norwegii, promocyjne bilety lotnicze ryanair z poznania do włoch, najtańsze bilety lotnicze z poznania do irlandii.