Ryanair Łódź

RyanAir – Tanie Loty z Łodzi Lublinka im. W. Reymonta

Wyloty Ryanair Łódź Lublinek

Lotnisko im. W. Reymonta w Łodzi to jeden z mniejszych regionalnych portów lotniczych jednakże z dużymi aspiracjami. Pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego lotnisko plasuje się na jedenastym miejscu wśród polskich lotnisk obsługując rocznie trochę ponad 250 tys. pasażerów.

Port lotniczy położony jest ok. 7 km na południowy – zachód od centrum miasta. Łódzkie lotnisko posiada trzy terminale: otwarty w roku 2012 Terminal 1, starszy od niego Terminal General Aviation (dawny terminal 1, który obsługuje pozostałe operacje lotnicze z odprawą VIP-ów włącznie) i trzeci – terminal Cargo.

 

Tanie Loty RyanAir z Lotniska Łódź Lublinek

tanielotyryanair - infolinia

 

Pozostające „w cieniu” stołecznego portu lotniczego im. Chopina łódzkie lotnisko ze zmiennym szczęściem walczy o pasażerów. Najpierw wycofały się z lotniska tanie linie lotnicze Wizz Air. Nie udało się także tanim liniom lotniczym OLT Express. Niedługo potem nadzieja na zapowiedzianą w Łodzi bazę nowych polskich linii 4You Airlines została rozwiana wraz z upadkiem przewoźnika. Pozostały na łódzkim lotnisku tanie linie lotnicze: Adria Airways i Ryanair, która jest największym użytkownikiem portu. Tania linia lotnicza Ryanair związana jest z Łodzią od roku 2006 i obecnie obsługuje cztery kierunki:

Lotnisko skomunikowane jest z Łodzią głównie dzięki połączeniom autobusowym (linie nr 55 i 65). Rozważa się także doprowadzenie linii kolejowej, która ma połączyć lotnisko z dworcem Łódź Kaliska.

Za pośrednictwem naszej strony można rezerwować promocyjne bilety lotnicze na wszystkie trasy Ryanair obsługiwane z lotniska im. W. Reymonta w Łodzi, a także tanie bilety lotnicze Adria Airways. Zapraszamy!

 

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie loty ryanair z łodzi do anglii, tanie przeloty z łodzi do irlandii, tanie bilety lotnicze z łodzi do norwegii, ryanair tanie bilety z łodzi do londynu, tanie loty ryanair z łodzi do dublina, tanie bilety lotnicze z łodzi do oslo, east midlands z łodzi.