Ryanair Gdańsk

Ryanair – tanie loty z Gdańska Rębiechowa

Wyloty Ryanair Gdańsk

Gdańskie lotnisko Rębiechowo im. Lecha Wałęsy to trzecia w kraju po Wrocławiu i Krakowie baza tanich linii lotniczych Ryanair. Irlandzka linia zadomowiła się na dobre na trójmiejskim lotnisku w październiku 2014 r. Świadczyć to może tylko o zamierzonym wzroście aktywności Ryanaira w regionie i podjęciu walki z największym rywalem – tanimi liniami lotniczymi Wizz Air. Na marginesie należy dodać, że Gdańsk jest również jedną z większych baz Wizz Aira w kraju, a węgierski przewoźnik utrzymuje tam na stałe cztery swoje maszyny, które obsługują ponad dwadzieścia kierunków. W utworzenie gdańskiej bazy Ryanair zainwestował ok. 90 mln dolarów i teraz będzie starał się jak najlepiej powalczyć o pasażerów.

Irlandzki przewoźnik zbazował na razie jeden samolot ale docelowo może ich być więcej. Wraz z samolotem do Gdańska zawitał także zespół obsługi technicznej. Utrzymanie samolotu wiąże się także z wymianą załóg i zabezpieczeniu im odpowiednich warunków i pomieszczeń, a to pociąga z kolei zatrudnienie dodatkowych osób. Powstanie bazy to przede wszystkim korzyści dla samych pasażerów. Zwykle przewoźnik otwiera nowe kierunki, zwiększa częstotliwość połączeń i wprowadza atrakcyjne promocje cenowe biletów. To również wygodniejsze godziny starów i przylotów.

Tanie Loty RyanAir z Lotniska Gdańsk Rębiechowo

tanielotyryanair - infolinia

Już teraz częstotliwość połączeń Ryanaira na gdańskim lotnisku znacznie się zwiększyła, a większa będzie jeszcze w okresie letnim. Wraz z otwarciem nowej bazy Ryanair ożywił i rozszerzył ofertę lotów krajowych, a także wprowadził nowe połączenia międzynarodowe. Oprócz tras krajowych nowością Ryanaira okazała się także oferta – Business Plus, która będzie łączyć Gdańsk z najważniejszymi europejskimi centrami biznesowymi w tym z Warszawą.

 

Tanie Przeloty Ryanair z Gdańska:

loty Gdańsk – Alicante

loty Gdańsk – Belfast – Gdansk

loty Gdańsk – Birmingham

loty Gdańsk – Bristol – Gdansk

loty Gdańsk – Cork – Gdansk

loty Gdańsk – Dublin – Gdansk

loty Gdańsk – Edynburg – Gdansk

loty Gdańsk – Kraków

loty Gdańsk – Leeds Bradford

loty Gdańsk – Londyn Stansted – Gdansk

loty Gdańsk – Malta – Gdańsk (od 17 marca 2016 r.)

loty Gdańsk – Manchester – Gdansk

loty Gdańsk – Mediolan Bergamo – Gdansk

loty Gdańsk – Newcastle – Gdansk

loty Gdańsk – Oslo Rygge – Gdansk (od 30 października 2016 r. Oslo – Sandefjord/Torp)

loty Gdańsk – Piza (połączenie sezonowe)

loty Gdańsk – Rzym Ciampino

loty Gdańsk – Sztokholm Skavsta – Gdansk

loty Gdańsk – Warszawa Modlin (od października 2016 r. Ryanair będzie latać na lotnisko im. Chopina)

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie loty z gdańska, tanie bilety lotnicze ryanair z gdańska do anglii, do włoch, do norwegii.