Ryanair Bydgoszcz

Ryanair – Bydgoszcz – Szwederowo im. Ignacego Paderewskiego

Wyloty Ryanair Bydgoszcz Szwederowo

Lotnisko w Bydgoszczy to regionalny port lotniczy, dziewiąty pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego w Polsce. Wyprzedza pod tym względem jedynie lotniska w: Szczecinie, Lublinie i Zielonej Górze. Rocznie z jego usług korzysta niecałe 280 tys. podróżnych. Bydgoskie lotnisko leży zaledwie 3,5 km od centrum miasta na terenach bydgoskiego osiedla Szwederowo (drugiego co do wielkości bydgoskiego osiedla po Fordonie), od którego przyjęło swoją nazwę.

Mimo, że lotnisko w Bydgoszczy istnieje od prawie stu lat, tak naprawdę spółka aukcyjna Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. (założona w roku 1995) uczyniła z niego z prawdziwego zdarzenia lotnisko międzynarodowe. Niewątpliwie jednym z bodźców rozwojowych Bydgoszczy – Szwederowa było pojawienie się tanich linii lotniczych, w głównej mierze Ryanaira. Irlandzka tania linia jest obecnie największym użytkownikiem lotniska w Bydgoszczy. Drugim przewoźnikiem jest niemiecka Lufthansa (Lufthansa CityLine) obsługująca jeden kierunek do: Frankfurtu.

Tanie Loty RyanAir z Lotniska Bydgoszcz Szwederowo

tanielotyryanair - infolinia

 

Tanie Przeloty Ryanair z Bydgoszczy:

loty Bydgoszcz – Birmingham – Bydgoszcz

loty Bydgoszcz – Dublin – Bydgoszcz

loty Bydgoszcz – Dusseldorf Weeze – Bydgoszcz

loty Bydgoszcz – Glasgow International – Bydgoszcz

loty Bydgoszcz – Londyn Stansted – Bydgoszcz

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie loty do niemiec, tanie loty ryanair do irlandii, tanie bilety lotnicze do szkocji