Wrocław – Warszawa Modlin

Ryanair – tanie krajowe połączenia lotnicze z Wrocławia do Warszawy Modlina

Nowością tanich linii lotniczych Ryanair, wprowadzoną w sezonie 2014 r., są połączenia na trasach wewnętrznych (krajowych), między największymi polskimi portami lotniczymi: Warszawą, Gdańskiem, Krakowem i Wrocławiem. Z wrocławskiego lotniska Ryanair rozpoczął – od kwietnia 2014 r. – obsługę tanich połączeń do Warszawy Modlina. Połączenie z Wrocławia do Warszawy Modlina realizowane jest dwa razy dziennie o godzinach: 06:50 i 16:10. Trasę Wrocław – Warszawa Modlin obsługują maszyny typu Boeing 737 – 800.

tanielotyryanair - infolinia

Czas lotu: 60 minut

Odległość: 300 km

Inne dostępne połączenia z Wrocławia do Warszawy:

Wrocław – Warszawa Chopina – Wrocław (PLL LOT)

Warszawa/Warszawa Modlin z Wrocławia i do Wrocławia

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

Zadzwoń: 32 728 30 44

lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

Port lotniczy Warszawa – Modlin to nowe lotnisko cywilne, leżące ok. 35 km na północ od stolicy, na terenie Modlina, części Nowego Dworu Mazowieckiego. Po kłopotach związanych z uszkodzonym pasem startowym lotnisko popadło w niełaski zarówno pasażerów jak i przewoźników. Dla ruchu pasażerskiego przywrócono je ponownie z końcem września 2013 r. Z dwóch operujących z niego przed remontem liczących się tanich linii lotniczych powrócił tylko irlandzki Ryanair. Irlandzki przewoźnik nie tylko zwiększył liczbę obsługiwanych z Modlina kierunków ale zapowiedział także otwarcie na tym lotnisku swojej kolejnej krajowej bazy. Będzie to czwarta baza po lotniskach we: Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku.

Tanie linie lotnicze Ryanair mają w swojej ofercie bardzo często atrakcyjne promocje (pozwalają one na zakup biletów na trasy krajowe Ryanaira już od 59 PLN), dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach irlandzkiej taniej linii (jak również innych przewoźników) można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Wrocław – Warszawa Modlin jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.