Wrocław – Gdańsk

Ryanair – tanie krajowe połączenia lotnicze z Wrocławia do Gdańska

Tanie linie lotnicze Ryanair wprowadzają w nadchodzącym sezonie nowość na krajowym rynku przewozów lotniczych – przeloty na trasach wewnętrznych między największymi polskimi lotniskami w: Warszawie – Modlinie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Irlandzki przewoźnik z Wrocławia docelowo będzie obsługiwać dwie trasy, do: Warszawy – Modlina (połączenia już są realizowane od kwietnia 2014 r.) i Gdańska.

Trasa do Gdańska będzie obsługiwana przez tanią linię lotniczą Ryanair od 1 lipca 2014 r. Będą to trzy loty tygodniowo, we: wtorki, czwartki i soboty z godzinami wylotów o: 12:45 (wt. i czw.) i 14:20 (sob.). Do obsługi tej trasy przeznaczono samoloty typu Boeing 737.

tanielotyryanair - infolinia

Czas lotu: ok. 60 minut

Odległość: 380 km

Inne dostępne połączenia z Wrocławia do Gdańska:

Wrocław – Gdańsk – Wrocław (Eurolot)

Gdańsk z Wrocławia i do Wrocławia

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

Zadzwoń: 32 728 30 44

lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku/Rębiechowie położony jest ok. 10 km od Gdańska, 10 km od Sopotu i 23 km od Gdyni. Pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego jest to trzecie lotnisko w kraju (po Warszawie Chopina i krakowskich Balicach). Rocznie obsługuje ok. 3 mln pasażerów. Lotnisko jest krajową bazą tanich linii lotniczych Wizz Air, a od października 2014 r. zostanie trzecią krajową bazą tanich linii lotniczych Ryanair.

Tanie linie lotnicze Ryanair mają w swojej ofercie bardzo często atrakcyjne promocje (pozwalają one zakupić bilety na trasy krajowe Ryanaira już od 59 PLN), dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Wrocław – Gdańsk jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.