Kraków – Gdańsk

Ryanair – tanie bilety lotnicze Kraków – Gdańsk

W nowym letnim rozkładzie lotów tanich linii lotniczych Ryanair irlandzki przewoźnik wprowadził nowe połączenia na naszym rynku lotniczym – loty na trasach krajowych. Z lotniska w Krakowie Ryanair będzie (od 1 lipca 2014 r.) obsługiwać jedną taką trasę – do Gdańska.

Rejsy Kraków – Gdańsk Ryanair będzie realizować trzy razy w tygodniu, we: wtorki, czwartki i soboty. Samoloty do Gdańska z podkrakowskich Balic będą wylatywać o godzinie 12:30. Na wspomnianej trasie latać będą maszyny Ryanaira typu Boeing 737 – 800.

Czas lotu: ok. 70 minut / Odległość: 487 km

Inne połączenia lotnicze z Krakowa do Gdańska:

loty Kraków – Gdańsk – Kraków (Eurolot)

 

Gdańsk z Krakowa i do Krakowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

tanielotyryanair - infolinia

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy Gdańsk – Rębiechowo położony jest 10 km od Gdańska, 10 km od Sopotu i 23 km od Gdyni, na terenach wsi Rębiechowo, od której przyjął nazwę. Pod względem ilości odprawianych pasażerów lotnisko to plasuje się na trzecim miejscu w kraju za: warszawskim lotniskiem Chopina i krakowskimi Balicami. Rocznie obsługuje ono ok 3 mln pasażerów, choć jego możliwości są o wiele większe. Lotnisko jest krajową baza tanich linii lotniczych Wizz Air.

Tanie linie lotnicze Ryanair mają w swojej ofercie bardzo często atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Gdańsk jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.