Gdańsk – Kraków

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Gdańska do Krakowa

W obowiązującym już letnim rozkładzie lotów tanie linie lotnicze Ryanair wprowadzają nowe na naszym rynku przewozów lotniczych połączenia – tanie loty na trasach krajowych. Irlandzki przewoźnik z Gdańska będzie obsługiwać trzy takie trasy, do: Warszawy Modlina, Wrocławia i Krakowa.

Trasa Gdańsk – Kraków będzie obsługiwana od 1 lipca 2014 r. trzy razy tygodniowo, we: wtorki, czwartki i soboty. Godziny wylotów z lotniska Rębiechowo mają być stałe, wyznaczone na 14:05. Na wspomnianej trasie latać będą maszyny Ryanaira typu Boeing 737 – 800.

Czas lotu: ok. 70 minut / Odległość: 487 km

Inne połączenia lotnicze z Gdańska do Krakowa:

loty Gdańsk – Kraków – Gdańsk (Eurolot)

 

Kraków z Gdańska i do Gdańska

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

tanielotyryanair - infolinia

Międzynarodowy port lotniczy Kraków – Balice jest drugim co do wielkości lotniskiem w Polsce. Rocznie z jego usług korzysta ponad 3,6 mln pasażerów. Port w Krakowie Balicach obsługuje zarówno regularnych krajowych przewoźników jak i tanie linie lotnicze i przewoźników czarterowych. Balice to także druga (po Wrocławiu) krajowa baza tanich linii lotniczych Ryanair, a irlandzki przewoźnik jest obecnie największym użytkownikiem krakowskiego lotniska.

Tanie linie lotnicze Ryanair mają w swojej ofercie bardzo często atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Gdańsk – Kraków jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.