Warszawa Modlin – Trapani

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Trapani Birgi

Tanie loty z lotniska Warszawa Modlin do Trapani na Sycylii obsługiwane przez linię lotniczą Ryanair to połączenie sezonowe, realizowane zwykle do połowy (do 22) października. Ryanair lata z Warszawy Modlina do Trapani dwa razy w tygodniu, w: czwartki i niedziele. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Warszawy Modlina do Trapani na Sycylii – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od149 PLN.

W cenie biletu pasażerowie Ryanaira w mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach, które nie przekraczają: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Podróżni, mający wątpliwości co do wielkości swoich bagaży, które mogą zabrać na pokład bez ponoszenia dodatkowych kosztów, od niedawna mogą nabywać gotowe produkty (torby podróżne, walizki) spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników. Trasę Warszawa Modlin – Trapani Birgi obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Czas lotu: 2 godziny / Odległość: 1736 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Włoch: Trapani z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair – Talefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

Tanie linie lotnicze Ryanair to jedyny, póki co, przewoźnik obsługujący bezpośrednie rejsy z Polski do Trapani czy na Sycylię w ogóle.  Z Trapani Ryanair lata jeszcze na trasie:

przeloty Trapani Birgi – Kraków – Trapani Birgi (Ryanair)

 

Międzynarodowy port lotniczy Trapani – Birgi im. Vincenzo Florio leży na włoskiej wyspie Sycylia i jest na niej jednym z pięciu portów lotniczych. Pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego jest trzecim lotniskiem wyspy. Rocznie – głównie w sezonie letnim – z portu Trapani korzysta ponad 1,8 mln pasażerów. Lotnisko znajduje się pomiędzy miejscowościami Trapani i Marsala na zachodnim brzegu wyspy. Od Trapani dzieli je odległość ok. 15 km. Ten zapomniany na całe lata port lotniczy wraz z rozwojem taniego latania otrzymał drugie „życie”.

Obecnie korzystają z niego tanie linie lotnicze, a w głównej mierze, posiadający na nim swoją bazę operacyjną Ryanair. Wygodnym środkiem transportu pasażerów z i do lotniska Trapani są autobusy.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair, i nie tylko, można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Warszawa Modlin – Trapani Birgi na Sycylii jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety lotnicze do włoch, tanie przeloty ryanair z polski do włoch, tanie bilety lotnicze z modlina do trapani, loty ryanair na sycylię, tanie bilety lotnicze, ryanair z polski do włoch, tanie loty ryanair z warszawy modlina do mediolanu, przeloty ryanair do bergamo, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia