Warszawa Modlin – Shannon

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Shannon

Z podwarszawskiego lotniska w Modlinie tania linia lotnicza Ryanair obsługuje dwa połączenia do Irlandii a trasa do Shannon jest jednym z nich. Do niedawna przewoźnik obsługiwał także loty do Cork ale połączenie to zostało zawieszone. Ryanair lata z Modlina do Shannon dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele o godzinie: 22:00. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Warszawy Modlina do Shannon – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od 129 PLN.

Na pokład samolotu, w cenie biletu, można zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę z Warszawy Modlina do Shannon w Irlandii obsługują samoloty Boeing 737 – 800. Czas lotu: 2 godziny i 5 minut / Odległość: 1989 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Irlandii: Shannon z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair – Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

Z irlandzkiego lotniska Shannon tania linia lotnicza Ryanair obsługuje inne kierunki do Polski latając na trasach:

przeloty Shannon – Kraków – Shannon (Ryanair)

przeloty Shannon – Wrocław – Shannon (Ryanair)

 

Międzynarodowe lotnisko Shannon jest trzecim po Dublinie i Cork portem lotniczym Irlandii. Położone na zachodnim wybrzeżu wyspy lotnisko obsługuje cały region (hrabstwo Clare) i miasta: Limerick, Ennis i Galway. Z uwagi na jego umiejscowienie, z lotniska Shannon, często realizowane są transatlantyckie loty do USA. Rocznie z usług tego portu lotniczego korzysta ok. 1,5 mln pasażerów. Port lotniczy w Shannon posiada dobre połączenie drogowe, a pasażerowie mogą skorzystać ze sprawnie funkcjonującej komunikacji autobusowej (linie: 343, 51, 344, T1).

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Warszawa Modlin – Shannon jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety lotnicze irlandia, tanie loty ryanair do irlandii, tanie bilety lotnicze do shannon, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia