Warszawa Modlin – Saloniki

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Salonik

Kolejnym, oprócz lotów do Chanii na Krecie, greckim „kierunkiem” Ryanaira obsługiwanym z lotniska w podwarszawskim Modlinie są tanie loty do Salonik. Samoloty Ryanaira latają na tej trasie sezonowo – do 25 października 2015 r. – dwa razy w tygodniu w: poniedziałki i czwartki z wylotami z Modlina o godzinie 07:00. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Warszawy Modlina do Salonik – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od 19 PLN.

Pasażerowie irlandzkiego przewoźnika w cenie przelotu mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Warszawa Modlin – Saloniki obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Czas lotu: 1 godzina i 40 minut / Odległość: 1338 km

Bezpośrednie loty z Polski do Salonik tania linia Ryanair obsługuje jedynie z lotniska w Modlinie i jest to jedyny takie kierunek obsługiwany z naszego kraju.

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Grecji: Saloniki z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair – Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

Lotnisko w Salonikach znane jako „Macedonia International Airport” położone jest w okolicach miasteczka Thermi, ok. 15 km na południowy – wschód od centrum Salonik. Obsługujące ponad 4 mln pasażerów jest pod tym względem trzecim portem lotniczym Grecji ustępując miejsca lotniskom w Atenach i Heraklionie (na Krecie). Saloniki są portem węzłowym linii: Aegean Airlines, Astra Airlines, Ellinair i Ryanair. Podróżni na miejscu mają do swojej dyspozycji jeden trzypoziomowy, wyposażony we wszelkie udogodnienia, terminal pasażerski.

Jednym z atutów tego lotniska jest bardzo dobrze funkcjonująca i rozbudowana sieć transportu publicznego. Stąd pasażerowie nie mają żadnych problemów nie tylko z dojazdem do centrum miasta ale i także do wielu ośrodków regionu.

O wszystkich aktualnych destynacjach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na sezonowej trasie Warszawa Modlin – Saloniki jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair grecja, tanie przeloty ryanair z polski do gracji, tanie loty z warszawy do salonik, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia