Warszawa Modlin – Rzym Ciampino

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Rzymu Ciampino

Trasa Warszawa Modli – Rzym Ciampino to regularne, całoroczne połączenie, które tania linia lotnicza Ryanair obsługuje codziennie z wylotami z lotniska w Modlinie o godzinie: 20:25. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Warszawy Modlina do Rzymu – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od 89 PLN. W cenie biletu na pokład Ryanaira można zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

W przelotach do stolicy Włoch tania linia lotnicza Ryanair korzysta z lotniska Ciampino. Trasę z Warszawy Modlina do Rzymu na lotnisko Ciampino obsługują samoloty Ryanaira, typu: Boeing 737 – 800. Czas lotu: 1 godziny i 38 minut / Odległość: 1330 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Włoch:Rzym Ciampino z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair – Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

Pozostałe tanie połączenia lotnicze z Rzymu Ciampino do Polski:

przeloty Rzym Ciampino – Kraków – Rzym Ciampino (Ryanair)

przeloty Rzym Ciampino – Poznań – Rzym Ciampino (Ryanair)

przeloty Rzym Ciampino – Wrocław – Rzym Ciampino (Ryanair)

przeloty Rzym Ciampino – Katowice – Rzym Ciampino (Wizz Air)

 

Międzynarodowy port lotniczy Ciampino im. Giovanniego Battisty Pastine jest jednym z dwóch (pierwszym jest największe krajowe lotnisko Fiumicino) lotnisk włoskiej stolicy. Ciampino leży około 12 kilometrów na południowy-wschód od Rzymu. Port specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych i przewoźników czarterowych. Obecnie goszczą na nim dwie popularne u nas tanie linie lotnicze: Ryanair i Wizz Air. Rocznie z usług Ciampino korzysta ok. 4,5 mln pasażerów. Niewielka odległość od Rzymu sprzyja pasażerom w dostaniu się z lotniska do centrum tego miasta.

O wszystkich aktualnych trasach tanich linii lotniczych Ryanair, i nie tylko, można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Warszawa Modlin – Rzym Ciampino jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair włochy, tanie bilety lotnicze ryanair do włoch, tanie loty do rzymu, ryanair warszawa modlin rzym, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia