Warszawa Modlin – Piza

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Pizy

Tanie przeloty linii lotniczych Ryanair z podwarszawskiego portu lotniczego w Modlinie do włoskiej Pizy to połączenie sezonowe obsługiwane w okresie wakacyjnym do 21 października 2015 r. Rejsy z Modlina do Pizy odbywają się dwa razy w tygodniu, w: środy i niedziele. Samoloty Ryanaira startują z lotniska w Modlinie o godzinie o 14:05 i 17:35. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Warszawy Modlina do włoskiej Pizy – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od 119 PLN.

Pasażerowie Ryanaira w cenie biletu mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę z Warszawy Modlina do Pizy obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Czas lotu: ok. 1,5 godziny / Odległość: 1236 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Włoch: Piza z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair – Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

Tanie linie lotnicze Ryanair to obecnie jedyny przewoźnik latający bezpośrednio – ale tylko w sezonie – z Polskich lotnisk do Pizy. Pozostałymi trasami obsługiwanymi przez Ryanaira z portu lotniczego w Pizie do naszego kraju są:

przeloty Piza – Gdańsk – Piza (połączenie sezonowe – Ryanair)

przeloty Piza – Kraków – Piza (połączenie sezonowe – Ryanair)

 

Międzynarodowy port lotniczy w Pizie /San Giusto Airport (dawniej Galileo Galilei Airport) leży na przedmieściach tego toskańskiego miasta. Rocznie lotnisko w Pizie obsługuje ok. 4,5 mln pasażerów. Największym użytkownikiem tego lotniska jest tania linia lotnicza Ryanair. Obsługuje ona stamtąd około 30 regularnych kierunków i 24 trasy sezonowe. Lotnisko posiada własną stację kolejową, która w sposób znaczący rozwiązuje problem komunikacyjny pasażerów.

O wszystkich aktualnych trasach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na sezonowej trasie z Warszawy Modlina do Pizy jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair włochy, tanie przeloty do włoch, tanie bilety lotnicze do pizy, tanie loty z warszawy modlina do włoch, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia