Warszawa Modlin – Oslo Rygge

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Oslo Rygge

Tanie linie lotnicze Ryanair z podwarszawskiego lotniska w Modinie obsługują dwa kierunki skandynawskie. Jednym z nich są loty do Sztokholmu drugim rejsy do Oslo. Na tej ostatniej trasie irlandzka tania linia lata codziennie. Przewoźnik sporadycznie wprowadza również dwa rejsy dziennie. Latający do Oslo Ryanair korzysta ze swojego lotniska bazowego Oslo – Rygge/Moss. Godziny wylotów bywają zmieniane stąd polecamy korzystanie z naszej wyszukiwarki w celu ich sprawdzenia.

Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Warszawy Modlina do Olso – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od 39 PLN. Polityka bagażowa Ryanaira, w cenie biletu zezwala pasażerom na zabranie dwóch bagaży podręcznych o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę z Modlina do Oslo Rygge obsługują samoloty Boeing 737 – 800. Czas lotu: 1 godzina i 15 minut/ Odległość: 985 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Norwegii: Oslo Rygge/Moss z Warszawy Modina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Tanich Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Tanie linie lotnicze Ryanair są jedynym przewoźnikiem latającym z Polski na lotnisko Rygge Moss. Pozostałe dostępne połączenia taniej linii Ryanair z lotniska Moss Rygge do Polski to:

przeloty Oslo Rygge – Gdańsk – Oslo Rygge (Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Kraków – Oslo Rygge (Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Łódź – Oslo Rygge (sezonowo: Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Poznań – Oslo Rygge (Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Szczecin – Oslo Rygge (sezonowo: Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Wrocław – Oslo Rygge (Ryanair)

 

Lotnisko Rygge Moss jest jednym z trzech portów lotniczych obsługujących Oslo. Pozostałymi są lotniska : Gardermoen (główne lotnisko tanich linii Norwegian) i Sandefjord Torp (korzysta z niego tania linia lotnicza Wizz Air). Lotnisko Rygge Moss położone jest w południowo – wschodniej Norwegii, na terenie gminy Rygge, w odległości ok. 10 km od miasta Moss. Od tej lokalizacji lotnisko przyjęło swoją oficjalną nazwę: Rygge Moss Airport. Chociaż Rygge/Moss oficjalnie uznawane jest za port obsługujący norweską stolicę, oddalony jest od niej o ponad 60 km.

Jednakże przejazd na /z lotnisko nie sprawia podróżnym trudności gdyż trasę tą obsługują koleje regionalne i przewoźnicy autobusowi, np.: UniBuss, Rygge-Ekspressen (czas przejazdu z Oslo na lotnisko Rygge/Moss to ok. 45 min). Port ten jest nieoficjalnie znanym jako lotnisko Ryanaira, gdyż ta irlandzka linia jest na nim niemal monopolistą. Ryanair obsługuje z niego 28 regularnych kierunków i 15 tras sezonowych. Drugim przewoźnikiem na lotnisku Rygge Moss jest tania linia lotnicza Norwegian (obecnie obsługuje cztery trasy). Rocznie z usług lotniska Oslo – Rygge korzysta ok. 1,8 mln pasażerów.

O wszystkich aktualnych trasach tanich linii lotniczych Ryanair, i nie tylko, można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Warszawa Modlin – Oslo Rygge Moss jak i pozostałych można również uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety lotnicze ryanair do norwegii, tanie loty z polski do norwegii, tanie przeloty do oslo, ryanair z warszwy do oslo, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia