Warszawa Modlin – Manchester

Ryanair – tanie bilety lotnicze Warszawa Modlin – Manchester

Podobnie jak w przypadku lotniska w Krakowie Balicach również z lotniska w Modlinie tanie linie lotnicze Ryanair obsługują loty do sąsiednich, blisko siebie położonych, brytyjskich miast – Liverpoolu i Manchesteru, choć loty do Manchesteru Ryanair obsługuje tylko dwa razy w tygodniu w: poniedziałki i piątki z wylotami o godzinie 18:30. Od listopada (w sezonie zimowym 2015 r.) Ryanair wprowadza z Warszawy do Manchesteru trzy połączenia tygodniowo: wtorki, czwartki i soboty. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Warszawy Modlina do Manchesteru – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już od… 109 PLN.

Lecący Ryanairem pasażerowie, w cenie biletu, mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Podróżni mający dylemat co do wielkości swoich bagaży od niedawna mogą nabywać gotowe produkty (torby podróżne, walizki) spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników. Trasę z Warszawy Modlina do Manchesteru obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Czas lotu: 1 godzina i 40 minut. / Odległość: 1537 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Anglii: Manchester z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair – Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

Tania linia lotnicza Ryanair to jedyny przewoźnik utrzymujący regularne, bezpośrednie połączenia z Polski do Manchesteru. Pozostałymi połączeniami Ryanaira z Manchesteru do Polski są trasy:

przeloty Manchester – Gdańsk – Manchester (Ryanair)

przeloty Manchester – Kraków – Manchester (Ryanair)

przeloty Manchester – Rzeszów – Manchester (Ryanair)

 

Lotnisko w Manchesterze to trzeci pod względem wielkości port lotniczy Wielkiej Brytanii. Rocznie przez jego trzy terminale (Ryanair obsługiwany jest w Manchesterze przez terminal nr 3) przewija się ponad 20 mln pasażerów. Lotnisko leży w Zachodniej Anglii, oddalone ok. 14 km na południowy – zachód od centrum miasta. Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane. Pasażerowie mają do dyspozycji dobre połączenia autobusowe i kolejowe (lotnisko posiada własną stację kolejową – Manchester Airport Railway Station). Jak wyżej wspomniano, niedaleko Manchesteru znajduje się równie popularny port lotniczy w Liverpoolu, który nastawiony jest na obsługę tanich linii lotniczych, również tych latających do Polski jak np. Wizz Air.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair, można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, tanich biletach, zarówno na trasie Warszawa Modlin – Manchester jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie przeloty do manchesteru, tanie bilety lotnicze warszawa modlin manchester.