Warszawa Modlin – Liverpool

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Liverpoolu

Przeloty do angielskiego Liverpoolu leżącego w bliskim sąsiedztwie (ok. 50 km) Manchesteru to jedna z destynacji tanich linii lotniczych Ryanair obsługiwanych z portu lotniczego w Modlinie. Ryanair lata na tej trasie trzy razy w tygodniu we: wtorki, czwartki i soboty (w sezonie zimowym, od listopada 2015 będą to cztery loty tygodniowo w: poniedziałki, środy, piątki i niedziele). Samoloty z Modlina do Liverpoolu wylatują o stałej godzinie: 21:20. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Warszawy do Liverpoolu – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od daty wylotu, można rezerwować już od 89 PLN.

Pasażerowie korzystający z usług Ryanaira, w cenie biletu, mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Podróżni mający dylemat co do wielkości swoich bagaży od niedawna mogą nabywać gotowe produkty (torby podróżne, walizki) spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników. Trasę Warszawa Modlin – Liverpool obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Czas lotu: ok. 1 godziny i 40 minut / Odległość: 1576 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Anglii: Liverpool z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Tanich Biletów Lotniczych Ryanair – Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

 

Pozostałe dostępne tanie połączenia lotnicze z Liverpoolu do Polski:

przeloty Liverpool – Kraków – Liverpool (Easy Jet)

przeloty Liverpool – Kraków – Liverpool (Ryanair)

przeloty Liverpool – Poznań – Liverpool (Ryanair)

przeloty Liverpool – Szczecin – Liverpool (Ryanair)

przeloty Liverpool – Wrocław – Liverpool (Ryanair)

przeloty Liverpool – Gdańsk – Liverpool (Wizz Air)

przeloty Liverpool – Warszawa Chopina – Liverpool (Wizz Air)

 

Międzynarodowy port lotniczy im. Johna Lennona w Liverpoolu położony jest w północno-zachodniej Anglii, ok. 12 km od centrum tego miasta. Lotnisko leży w bliskim sąsiedztwie bardzo dużego portu lotniczego w Manchesterze. W poszukiwaniu szansy na własną egzystencję lotnisko w Liverpoolu zaczęło się specjalizować w obsłudze tanich linii lotniczych i linii czarterowych. W skali roku Liverpool Airport obsługuje ponad 4,5 mln pasażerów. Lotnisko jest dobrze skomunikowane. Wygodny przejazd do i z niego zapewniają koleje regionalne i przewoźnicy autobusowi.

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Warszawa Modlin – Liverpool jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair tanie bilety z warszawy do liverpoolu, tanie bilety lotnicze warszawa liverpool.