Warszawa Modlin – East Midlands

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do East Midlands

Jednym z krajowych portów lotniczych obsługujących tanie loty Ryanaira do East Midlands jest podwarszawskie lotnisko w Modlinie. Irlandzka tania linia lata z niego (przez cały rok) na lotnisko East Midlands trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 21:20. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanaira z Warszawy Modlina do East Midlands – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od daty wylotu, można rezerwować już od 109 PLN.

Pasażerowie Ryanaira mają wliczony przewóz na pokładzie samolotu dwóch bagaży podręcznych o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Warszawa Modlin – East Midlands obsługują samoloty Boeing 737 – 800. Czas lotu: 1 godzina i 50 minut / Odległość: 1481 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Anglii: East Midlands z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Tanich Biletów Lotniczych Ryanair – Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

Tanie linie lotnicze Ryanair to obecnie jedyny przewoźnik obsługujący bezpośrednie loty z Polski na lotnisko East Midlands. Pozostałe połączenia Ryanaira z East Midlands do Polski to:

przeloty East Midlands – Kraków – East Midlands (Ryanair)

przeloty East Midlands – Łódź – East Midlands (Ryanair)

przeloty East Midlands – Rzeszów – East Midlands (Ryanair)

przeloty East Midlands – Wrocław – East Midlands (Ryanair)

 

East Midlands to lotnisko położone w regionie o tej samej nazwie (East Midlands). Zlokalizowane jest w pobliżu miejscowości Castel Donington w hrabstwie Leicestershire. Dookoła niego leżą trzy duże miejscowości jak: Nottingham, Derby i Leicester, a każda z nich oddalona jest od tego portu lotniczego nie więcej niż 30 km. Lotnisko specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych i przewoźników czarterowych. Kilkoro tanich przewoźników: Ryanair, bmibaby i Monarch Airlines, posiada na nim swój port węzłowy. Po ostatniej modernizacji z usług portu East Midlands korzysta rocznie ponad 4,3 mln pasażerów.

Wynik ten plasuje East Midlands na trzynastym miejscu wśród lotnisk brytyjskich. Lotnisko posiada wygodne połączenia drogowe, autobusowe i kolejowe.

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Warszawa Modlin – East Midlands jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair z warszawy modlina do east midlands, tanie bilety lotnicze ryanair warszawa east modlands