Warszawa Modlin – Chania

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Chanii/Kreta

Trasa Ryanaira z Warszawy Modlina do Chanii na Krecie jest destynacją sezonową obsługiwaną do 18 października 2015 r. Samoloty irlandzkiego przewoźnika obsługują ten kierunek z Modlina raz w tygodniu, w każdą niedzielę z godziną wylotów o 07:00. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Warszawy Modlina do Chanii na Krecie – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już, w zależności od terminu wylotu, od 209 PLN.

Pasażerowie w cenie przelotu mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Warszawa Modlin – Chania obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Czas lotu: ok. 4 godziny / Odległość: 1900 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Grecji: Chania/Kreta z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Tanich Biletów Lotniczych Ryanair Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

Z Polski na greckie lotnisko Chania przeloty realizuje tylko tania linia Ryanair. Pozostałe sezonowe połączenia Ryanaira z Chanii do naszego kraju to loty na trasach:

przeloty Chania – Katowice – Chania (połączenie sezonowe – Ryanair)

przeloty Chania – Wrocław – Chania (połączenie sezonowe – Ryanair)

 

Lotnisko Chania na Krecie (im. „Ioannisa Daskalogiannisa”) leży w północno – zachodniej części tej greckiej wyspy, 14 km od miasta Chania. Lotnisko jest typowym sezonowym portem lotniczym o wzmożonym ruchu w czasie letnich wakacji. Wówczas to z jego usług korzysta ok. 3 mln pasażerów. Lotnisko obsługuje przede wszystkim tanie linie lotnicze i linie czarterowe. Pod względem wielkości jest to drugi port lotniczy na Krecie. Pierwszeństwa ustępuje Heraklionowi, głównemu lotnisku wyspy.

O wszystkich aktualnych destynacjach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na sezonowej trasie Warszawa Modlin – Chania jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie loty ryanair do grecji, tanie bilety lotnicze ryanair do grecji, tanie przeloty z polski do grecji, chania z warszawy, tanie loty na kretę z warszawy modlina