Warszawa Modlin – Bruksela

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Brukseli Charleroi

Połączenie do Brukseli obsługiwane z lotniska w podwarszawskim Modlinie przez tanie linie lotnicze Ryanair to ostatnio jedna z najpopularniejszych tras tego przewoźnika realizowana z Warszawy. O jej popularności świadczą codzienne rejsy wykonywane z Modlina, w tym w dni powszednie dwa rejsy każdego dnia. Samoloty Ryanaira wylatują z podwarszawskiego lotniska o godzinie: 09:25 i 20:45. Miejscem docelowym jest mniejsze z lotnisk obsługujących belgijską stolicę – Charleroi. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Warszawy Modlina do Brukseli – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od 49 PLN.

Pasażerowie Ryanaira w cenie biletu mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Podróżni mający dylemat co do wielkości swoich bagaży od niedawna mogą nabywać gotowe produkty spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników. Trasę Warszawa Modlin – Bruksela Charleroi obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Czas lotu: ok. 2 godziny / Odległość: 1140 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Belgii: Bruksela z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

 

Inne dostępne tanie połączenia lotnicze z Brukseli Charleroi do Polski:

przeloty Bruksela Charleroi – Gdańsk – Bruksela Charleroi (od 19 czerwca 2015 r. Wizz Air)

przeloty Bruksela Charleroi – Kraków – Bruksela Charleroi (Ryanair)

przeloty Bruksela Charleroi – Lublin – Bruksela Charleroi(od 14 września 2015 r. Wizz Air)

przeloty Bruksela Charleroi – Warszawa Chopina – Bruksela Charleroi (Wizz Air)

 

Międzynarodowy port lotniczy Bruksela Charleroi położony jest w Walonii, na terenie dzielnicy Charleroi – Gosselies w odległości ok. 46 km na południe od centrum Brukseli. Ze względu na niewielkie opłaty lotniskowe Charleroi jest bardzo popularne wśród tanich przewoźników, a największym jego użytkownikiem jest Ryanair. Wraz z trasami sezonowymi irlandzka tania linia lotnicza obsługuje z niego ponad siedemdziesiąt kierunków w Europie i Północnej Afryce. Rocznie z usług tego lotniska korzysta ponad 6,5 mln pasażerów. Mimo sporej, jak na warunki belgijskie odległości, z lotniska od stolicy, można dość łatwo się dostać.

Niedaleko lotniska przebiega autostrada łącząca Brukselę z miastami Liege czy francuskim Lille. Do portu dojeżdżają autobusy i kolej, a niedaleko lotniska znajduje się stacja: Charleroi-South Railway Station.

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Warszawa Modlin – Bruksela Charleroi jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie loty do belgii, najtańsze bilety lotnicze z warszawy modlina do belgii, tanie loty ryanair do brukseli, tanie przeloty z modlina do brukseli, tanie loty promocje warszawa bruksela, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia