Warszawa Modlin – Bolonia

Ryanair – tanie bilety z Warszawy Modlina do Bolonii

Tanie loty do Bolonii są jednym z kierunków obsługiwanych przez tanie linie lotnicze Ryanair z podwarszawskiego lotniska w Modlinie. Przewoźnik lata na tej trasie trzy razy tygodniowo we: wtorki, czwartki i soboty o stałej godzinie: 12:40 (od sierpnia cztery razy w tygodniu, dodatkowo w środę, a od października w: poniedziałki, środy, piątki i niedziele). Najtańsze promocyjne bilety lotnicze Ryanair z Warszawy Modlina do Bolonii – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od 129 PLN. W cenie biletu pasażerowie Ryanaira mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Podróżni, mający wątpliwości co do wielkości swoich bagaży, które mogą zabrać na pokład bez ponoszenia dodatkowych kosztów, od niedawna mogą nabywać gotowe produkty (torby podróżne, walizki) spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników. Trasę Warszawa Modlin – Bolonia obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Czas lotu: ok. 2 godziny / Odległość: 1117 km

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Włoch: Bolonia z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Inne tanie połączenia lotnicze z Bolonii do Polski:

przeloty Bolonia – Katowice – Bolonia (Wizz Air)

przeloty Bolonia – Kraków – Bolonia (Ryanair)

przeloty Bolonia – Wrocław – Bolonia (Ryanair)

 

Obsługujące Bolonię lotnisko im. Guglielmo Marconiego znajduje się w niewielkiej odległości, zaledwie około 6 kilometrów, na północny – zachód od centrum miasta. Jest jedynym portem lotniczym tego miasta jednakże w niedalekiej odległości (ok. 70 km) znajduje się kolejny port – Forli, który jeszcze do niedawna realizował więcej połączeń do Polski niż bolońskie lotnisko.

Z usług bolońskiego lotniska korzysta rocznie ponad 6 mln podróżnych co klasyfikuje go pod tym względem na szóstym miejscu we Włoszech. Posiada ono jeden dobrze wyposażony terminal pasażerski. Port jest dobrze skomunikowany, a dobry dojazd do niego zapewniają koleje regionalne i przewoźnicy autobusowi.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair, można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Warszawa Modlin – Bolonia jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie loty do włoch, promocje ryanair włochy, tanie bilety ryanair włochy, tanie bilety lotnicze ryanair z warszawy modlina do bolonii, tanie loty warszawa modlin bolonia, tanie bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia