Warszawa Modlin – Bergamo

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Mediolanu Bergamo

Tanie linie lotnicze Ryanair z lotniska w Modlinie realizują loty do włoskiego Bergamo, miejscowości, której port lotniczy jest jednym z trzech (obok Malpensy i Linate) obsługującym Mediolan. Ryanair z Warszawy Modlina do Mediolanu Bergamo lata codziennie o stałej godzinie: 18:25. W sezonie zimowym (od listopada) Ryanair obsługuje sześć lotów tygodniowo, codziennie oprócz sobót. Najtańsze promocyjne bilety lotnicze Ryanair z Warszawy Modlina do Mediolanu Bergamo – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od 74 PLN. Lecąc z Ryanairem, w cenie biletu, można zabrać na pokład samolotu dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Podróżni, mający wątpliwości co do wielkości swoich bagaży, jakie mogą zabrać na pokład bez ponoszenia dodatkowych kosztów, od niedawna mogą nabywać gotowe produkty (torby podróżne, walizki) spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników. Trasę Warszawa Modlin – Mediolan Bergamo obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800.

Czas lotu: 2 godziny i 20 minut/ Odległość: 1096 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Włoch: Mediolan Bergamo z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

 

Z Bergamo do Polski tanie loty obsługują zarówno linie Ryanair jak i Wizz Air. Obaj przewoźnicy latają do naszego kraju na następujących trasach:

przeloty Mediolan Bergamo – Kraków – Mediolan Bergamo (Ryanair)

przeloty Mediolan Bergamo – Wrocław – Mediolan Bergamo (Ryanair)

przeloty Mediolan Bergamo – Gdańsk – Mediolan Bergamo (Wizz Air)

przeloty Mediolan Bergamo – Katowice – Mediolan Bergamo (Wizz Air)

przeloty Mediolan Bergamo – Poznań – Mediolan Bergamo (Wizz Air)

przeloty Mediolan Bergamo – Warszawa Chopina – Mediolan Bergamo (Wizz Air)

 

Międzynarodowy port lotniczy im. Caravaggia w Bergamo (zwane również lotniskiem – Bergamo – Orio al Serio) położony jest ok. 5 km w kierunku południowo – wschodnim od centrum tego miasta i ok. 50 km na północny-wschód od Mediolanu. Jak już wspominano lotnisko jest jednym z trzech portów lotniczych obsługujących to przemysłowe położone na północy Włoch miasto. Z portu w Bergamo korzystają także obywatele niedalekiej Szwajcarii, zwłaszcza mieszkańcy sąsiedniego Lugano. Lotnisko Bergamo specjalizuje się w obsłudze tanich przewoźników i linii czarterowych.

Największym użytkownikiem tego portu jest Ryanair, który ma tam jedną ze swoich baz operacyjnych. Na lotnisku w Bergamo panuje spory ruch. Rocznie korzysta z niego ok. 9 mln pasażerów. Obsługiwani oni są przez jeden w pełni wyposażony terminal. Mimo znacznej odległości Bergamo od Mediolanu przejazd dla podróżnych nie stanowi szczególnego wyzwania gdyż sprawne połączenia na tej trasie zapewniają przewoźnicy autokarowi.

O wszystkich aktualnych trasach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair, można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Warszawa Modlin – Mediolan Bergamo jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie przeloty do mediolanu, tanie bilety lotnicze do włoch, bilety ryanair włochy, tanie loty do mediolanu, tanie bilety z warszawy modlina do mediolanu, promocyjne bilety lotnicze warszawa mediolan bergamo, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia