Warszawa Modlin – Alicante

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Alicante

Trasa z Warszawy Modlina do hiszpańskiego Alicante to całoroczna, regularna destynacja obsługiwana przez tanie linie lotnicze Ryanair. Tanie przeloty z Warszawy do Alicante linia Ryanair realizuje trzy razy w tygodniu we: wtorki, czwartki i soboty o stałej godzinie: 10:35. W sezonie zimowym, od listopada, Ryanair lata do Alicante dwa razy tygodniowo – we wtorki i soboty. Pasażerowie Ryanaira mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Trasę Warszawa Modlin – Alicante obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Warszawy Modlina do Alicante – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od 159 PLN. Czas lotu: 3 godziny i 40 minut / Odległość: 2271 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Hiszpanii: Alicante z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

tanielotyryanair - infolinia

 

Tanie linie lotnicze Ryanair to jedyny regularny przewoźnik latający z Polski do Alicante. Pozostałe połączenia taniej linii Ryanair z Alicante do Polski to:

przeloty Alicante – Katowice – Alicante (Ryanair)

przeloty Alicante – Kraków – Alicante (Ryanair)

przeloty Alicante – Warszawa Chpina – Alicante (sezonowo Wizz Air)

przeloty Alicante – Wrocław – Alicante (połączenie sezonowe – Ryanair)

 

W sezonie letnim loty czarterowe do Alicante obsługują linie Travel Service Airlines kursujące na trasie:

loty Katowice – Alicante – Katowice

loty Warszawa Chopina – Alicante – Warszawa Chopina

 

Lotnisko Alicante – Elche położone jest 9 km na południowy – zachód od Alicante, w prowincji o tej samej nazwie, w południowo-wschodniej Hiszpanii. Lotnisko oddalone jest ok. 160 km na południe od Walencji i ok. 70 km na północny – wschód od Murcji. Alicante – Elche jest szóstym, pod względem wielkości, lotniskiem Hiszpanii. Rocznie korzysta z niego ponad 9,5 mln pasażerów. Port lotniczy jest czwartą największa bazą tanich linii lotniczych Ryanair. Irlandzki przewoźnik obsługuje z niego blisko 60 europejskich kierunków. Poza tym lotnisko jest portem węzłowym dla: Jet2.com, Norwegian Air Shuttle i Vueling.

Lotnisko w Alicante jest łatwo dostępne zarówno dla podróżnych korzystających z własnych pojazdów jak i środków transportu publicznego (głównie autobusów). W niedalekiej przyszłości, do lotniska, mają być podciągnięte: linia tramwajowa i kolej regionalna.

O wszystkich aktualnych lotach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na sezonowej trasie Warszawa Modlin – Alicante jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety lotnicze do hiszpanii, tanie loty z warszawy modlina do hiszpanii, bilety ryanair hiszpania, tanie przeloty z modlina do alicante, promocyjne bilety lotnicze z warszawy modlina do alicante, najtańsze bilety lotnicze ryanair warszawa alicante, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia