Warszawa Modlin – Sztokholm Skavsta

Ryanair – tanie bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Sztokholmu Skavsta

Tanie linie lotnicze Ryanair obsługują z Warszawy Modlina do Sztokholmu Skavsta sześć rejsów tygodniowo, codziennie, oprócz piątków. Godziny wylotów są stałe – 13:55. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Warszawy Modlina do Sztokholmu – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu,  już od 39 PLN. Lecący Ryanairem pasażerowie, w cenie biletu, mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

W przelotach do stolicy Szwecji tania linia lotnicza Ryanair korzysta z lotniska Skavsta. Trasę Warszawa Modlin – Sztokholm Skavsta obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Czas lotu: 1 godzina / Odległość: 744 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Szwecji: Sztokholm z Warszawy Modlina i do Warszawy Modlina

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair – Telefonicznie i On line:

tanielotyryanair - infolinia

 

Dostępnymi tanimi połączeniami lotniczymi z lotniska Sztokholm Skavsta do naszego kraju są przeloty na trasach:

przeloty Sztokholm Skavsta – Gdańsk – Sztokholm Skavsta (Wizz Air)

przeloty Sztokholm Skavsta – Katowice – Sztokholm Skavsta (Wizz Air)

przeloty Sztokholm Skavsta – Kraków – Sztokholm Skavsta (Ryanair)

przeloty Sztokholm Skavsta – Lublin – Sztokholm Skavsta (Wizz Air)

przeloty Sztokholm Skavsta – Poznań – Sztokholm Skavsta (Wizz Air)

przeloty Sztokholm Skavsta – Warszawa Modlin – Sztokholm Skavsta (Ryanair)

 

Lotnisko Skavsta to międzynarodowy port położony niedaleko miejscowości Nyköping. Z racji swego położenia nazywane jest często lotniskiem Nyköping. Pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego jest to trzecie lotnisko Szwecji, z którego usług korzysta rocznie ok. 2,5 mln pasażerów. Skavsta specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych i przewoźników czarterowych, a największym użytkownikiem tego lotniska jest – posiadająca na nim swoją bazę operacyjną – irlandzka tania linia Ryanair. Jednakże z punktu interesu polskiego pasażera, w przypadku połączeń z lotniskiem Skavsta, równie a może nawet bardziej atrakcyjną, wydawać się może oferta taniej linii lotniczej Wizz Air.

Węgierski przewoźnik choć obsługujący stamtąd mniej połączeń, w swojej siatce lotów ma więcej niż Ryanair tras do Polski (wykaz powyżej). Lotnisko Skavsta leży ok. 100 km na południowy – zachód od Sztokholmu, ale o odległości tej pozwalają zapomnieć dobrze funkcjonujący przewoźnicy autobusowi.

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Warszawa Modlin – Sztokholm Skavsta jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair szwecja, tanie loty ryanair do szwecji, tanie bilety lotnicze z warszawy modlina do sztokholmu, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia