Gdańsk – Wrocław

Ryanair – tanie loty z Gdańska do Wrocławia

Tanie linie lotnicze Ryanair wprowadziły do swojej oferty tanie loty na trasach wewnętrznych między największymi polskimi miastami. Pierwsze już są realizowane z lotnisk w: Warszawie – Modlinie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Irlandzki Ryanair z Gdańska już obsługuje trzy trasy, do: Warszawy – Modlina, Krakowa i Wrocławia.

Loty na tej ostatniej trasie (do Wrocławia) odbywają się w sezonie (do 31 sierpnia 2015 r.) trzy razy w tygodniu, w: poniedziałki, środy i piątki. Trasę obsługują samoloty typu Boeing 737. Tanie bilety lotnicze na trasę: Gdańsk – Wrocław, w promocji – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować nawet już od 59 PLN.

Czas lotu: ok.  minut / Odległość: 380 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze – Wrocław z Gdańska i do Gdańska

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

 

Inne połączenia lotnicze z Gdańska do Wrocławia:

Po upadku tanich linii lotniczych Eurolot irlandzki Ryanair jest obecnie jedyną linią lotniczą kursującą bezpośrednio z Gdańska do Wrocławia.

 

Wrocławski port lotniczy Strachowice to piąte lotnisko w kraju pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie z usług wrocławskiego lotniska korzysta ok. 2 mln pasażerów. Możliwości portu są jednakże znacznie większe, zwłaszcza od czasu oddania do użytku nowego terminala pasażerskiego. Lotnisko specjalizuje się w obsłudze lotów biznesowych i tanich linii lotniczych. Wrocławskie lotnisko jako pierwsze w Polsce stało się krajową bazą taniej linii lotniczej Ryanair. Irlandzki tani przewoźnik, obok taniej linii Wizz Air i przewoźników obsługujących Lufthansę (Lufthansa CityLine i Germanwings/Eurowings) jest największym użytkownikiem lotniska w Strachowicach.

Tanie linie lotnicze Ryanair mają w swojej ofercie bardzo często atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Gdańsk – Wrocław jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety lotnicze z gdańska do wrocławia, ryanair, tanie przeloty krajowe, tanie loty do wrocławia, tanie loty do gdańska