Gdańsk – Warszawa Modlin

Ryanair – tanie loty z Gdańska do Warszawy Modlina

Tegorocznym hitem tanich linii lotniczych Ryanair na polskim rynku przewozów lotniczych mają być połączenia na trasach wewnętrznych, między największymi miastami, wśród których znalazł się i Gdańsk. Od kwietnia ruszają, z Gdańska pierwsze połączenia Ryanaira do Warszawy, a następnymi będą loty do Krakowa i Wrocławia. Przeloty z Gdańska do Warszawy Modlina będą odbywać się codziennie, z wylotami o godzinie 20:30. Promocyjne ceny biletów Ryanaira na wewnętrzne połączenia do i z Warszawy zaczynają się już od… 19 PLN. Trasę Gdańsk – Warszawa Modlin obsługują maszyny typu Boeing 737 – 800.

Czas lotu: ok. 50 minut /  Odległość: 260 km

 

Ryanair – Tanie bilety Lotnicze: Warszawa Modlin z Gdańska i do Gdańska

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

 

Port lotniczy Warszawa – Modlin to nowe lotnisko cywilne, które położone jest ok. 35 km na północ od stolicy. Leży ono na terenie Modlina, części Nowego Dworu Mazowieckiego. Po kłopotach związanych z uszkodzonym pasem startowym lotnisko popadło w niełaski zarówno pasażerów jak i przewoźników. Otwarto je ponownie z końcem września 2013 r. Z dwóch operujących z niego przed remontem liczących się tanich linii lotniczych powrócił tylko irlandzki Ryanair. Przewoźnik zapowiedział w Modlinie otwarcie swojej trzeciej bazy krajowej i obsługę (przede wszystkim w sezonie) ponad trzydziestu europejskich kierunków i nowości na naszym rynku – połączeń krajowych.

Tanie linie lotnicze Ryanair mają w swojej ofercie bardzo często atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu, a o aktualnych połączeniach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. O wszystkich promocjach, zarówno na trasie Gdańsk – Warszawa Modlin jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

przeloty krajowe ryanair, ryanair z gdańska do warszawy, ryanair z warszawy do gdańska, tanie przeloty do gdańska, tanie bilety lotnicze ryanair z gdańska do warszawy