Wrocław – Shannon

Ryanair – tanie połączenia lotnicze z Wrocławia do Shannon

Z trzech tras do Irlandii, obsługiwanych przez tanie linie lotnicze Ryanair z lotniska w podwrocławskich Strachowicach, jedna prowadzi do Shannon, leżącego na południowym – zachodzie wyspy. Trasę tą Ryanair obsługuje dwa razy tygodniowo, latając w poniedziałki i soboty. Samoloty przewoźnika startują z Wrocławia o godzinie: 07:00 (pon.) i 07:45 (sob.). Podróżni korzystający z usług Ryanaira, w cenie biletu, mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Wrocław – Shannon obsługują samoloty Boeing 737 – 800.

tanielotyryanair - infolinia

Czas lotu: 2 godziny

Odległość: 1774 km

 

Z irlandzkiego lotniska w Shannon tania linia lotnicza Ryanair obsługuje również inne kierunki do Polski latając na trasach:

Shannon – Kraków – Shannon (Ryanair)

Shannon – Warszawa Modlin – Shannon (Ryanair)

 

 

Shannon z Wrocławia i do Wrocławia

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

Zadzwoń: 32 728 30 44

lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

 

Międzynarodowy port lotniczy w Shannon jest trzecim po Dublinie i Cork lotniskiem Irlandii. Położone na zachodnim wybrzeżu Zielonej Wyspy lotnisko obsługuje cały region (hrabstwo Clare) i sąsiednie miasta: Limerick, Ennis i Galway. Z lotniska Shannon, ze względu na dogodną lokalizację, często realizowane są transatlantyckie loty do USA. Rocznie z usług tego portu lotniczego korzysta ok. 1,5 mln pasażerów. Lotnisko jest dobrze skomunikowane. Posiada dobre połączenie drogowe, a szczególnie polecana pasażerom jest sprawnie funkcjonująca komunikacja autobusowa (linie: 343, 51, 344, T1).

 

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Wrocław – Shannon jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.