Wrocław – Malta

Ryanair – tanie połączenia lotnicze z Wrocławia na Maltę

Obsługiwany przez tanie linie lotnicze Ryanair kierunek Wrocław – Malta to połączenie sezonowe realizowane – do 25 października 2014 r. Ryanair lata na tej trasie dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty o godzinie 13:30 (sob.) i 17:05 (wt., od lipca następuje zmiana godziny wylotów na 07:00). Klienci Ryanaira, w cenie biletu, mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Podróżni mający dylemat co do wielkości swoich bagaży od niedawna mogą nabywać gotowe produkty spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników. Trasę Wrocław – Malta obsługują samoloty typu Boeing 737 – 800.

tanielotyryanair - infolinia

Czas lotu: 2 godziny i 45 minut

Odległość: 1705 km

Pozostałe dostępne połączenia z Malty do Polski:

Malta – Kraków – Malta (połączenie sezonowe Ryanair)

Malta z Wrocławia i do Wrocławia

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

Zadzwoń: 32 728 30 44

lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

Międzynarodowy port lotniczy na Malcie to jedyne lotnisko obsługujące ruch pasażerski na tej wyspie i na całym archipelagu Wysp Maltańskich, w którym ona leży. Lotnisko położone jest między miejscowościami Gudja i Luqa, w odległości ok. 5 km na południowy – wschód od stolicy La Valletty. Od ostatniej z wymienionych miejscowości, która sąsiaduje z lotniskiem port przyjął swoją nazwę – Malta Luqa Airport. Nieoficjalnie nazywany jest także Airport La Valletta. Rocznie z usług tego lotniska korzysta ponad 4 mln pasażerów. Malta Luqa jest bazą Ryanaira i portem węzłowym linii Air Malta. Przylatujący na Maltę pasażerowie mają na miejscu sprawnie działającą sieć transportu publicznego. Jednakże poleca się przyjezdnym skorzystanie z wypożyczalni samochodów. Dostępne są one na lotnisku (w hali przylotów) i reprezentowane przez firmy: Avis, Hertz, Thrifty, First Car Rental i Active Car Rental.

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Wrocław – Malta Luqa jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.