Wrocław – Malaga

Ryanair – tanie połączenia lotnicze z Wrocławia do Malagi

Przeloty z Wrocławia do hiszpańskiej Malagi realizowane przez tanie linie lotnicze Ryanair to połączenie sezonowe. Ryanair obsługuje tą trasę – do 24 października 2014 r. – dwa razy w tygodniu. Samoloty Ryanaira startują z Wrocławia w poniedziałki i piątki o godzinie: 10:15 (pon.) i 10:30 (pt.). Podróżni, w cenie biletu, na pokład samolotów Ryanaira mogą zabrać dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę z Wrocławia do Malagi obsługują maszyny typu: Boeing 737 – 800.

tanielotyryanair - infolinia

Czas lotu: 3,5 godziny

Odległość: 2332 km

Tanie linie lotnicze Ryanair z Malagi oprócz lotów do Wrocławia obsługują także – w sezonie – trasę:

Malaga – Kraków – Malaga (połączenie sezonowe – Ryanair)

W okresie wakacyjnym polscy pasażerowie mogą udać się do hiszpańskiej Malagi również dzięki liniom czarterowym obsługującym trasy:

Katowice – Malaga – Katowice (czartery sezonowe: Enter Air i PLL LOT)

Warszawa Chopina – Malaga – Warszawa Chopina (czartery sezonowe: Enter Air, Travel Service Airlines i PLL LOT)

Malaga z Wrocławia i do Wrocławia

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

Zadzwoń: 32 728 30 44

lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

Międzynarodowy port lotniczy Costa del Sol w Maladze to czwarte pod względem wielkości lotnisko Hiszpanii i jeno z większych w Europie. Rocznie obsługuje ok. 13 mln pasażerów. Jest ono położone ok. 8 km na południowy – zachód od miasta. Port lotniczy w Maladze to popularne miejsce przesiadkowe i węzeł dla kilku linii lotniczych jak: Helitt Líneas Aéreas, Norwegian, Ryanair czy Vueling. Z lotniska w Maladze chętnie korzystają podróżni udający się na popularne wybrzeże Costa del Sol (Wybrzeże Słońca). Pasażerowie mają do swojej dyspozycji trzy bardzo dobrze wyposażone we wszelkie udogodnienia dla podróżnych terminale pasażerskie. Port lotniczy „Costa del Sol” jest bardzo dobrze skomunikowany.

Tanie linie lotnicze Ryanair w swojej ofercie często wprowadzają promocje, dzięki którym można dokonać zakupu taniego biletu. O aktualnych połączeniach Ryanaira jak i innych tanich linii lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Wrocław – Malaga jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.