Wrocław – Londyn Stansted

Ryanair – tanie połączenia lotnicze z Wrocławia do Londynu Stansted

Cieszącą się, wśród polskich pasażerów, największą popularnością trasę do Londynu Stansted tanie linie lotnicze Ryanair obsługują z każdego krajowego lotniska. Nie inaczej jest w przypadku wrocławskiego lotniska Strachowice. Tani irlandzki przewoźnik lata ze stolicy dolnego Śląska na swoje bazowe podlondyńskie lotnisko codziennie, a w niektóre dni nawet dwa razy dziennie. Samoloty Ryanaira z Wrocławia do Londynu startują o godzinie: 12:00 i 22:50 (pon.); 06:55 i 22:55 (wt. i pt.); 18:20 (śr. i czw.); 15:15 (sob.); 10:25 (niedz.).

Pasażerowie podróżujący tanimi liniami lotniczymi Ryanair w cenie biletu mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Mający wątpliwości co do wymiaru bagażu pasażerowie, mogą obecnie nabyć torby podróżne czy walizki przygotowane „na miarę” wymagań poszczególnych tanich przewoźników. Trasę Wrocław – Londyn Stansted obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800.

Loty Ryanair Londyn Stansted z Wrocławia i do Wrocławia

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair

tanielotyryanair - infolinia

Czas lotu: ok. 65 minut / Odległość: 1156 km

Tania linia lotnicza Ryanair to jedyny przewoźnik obsługujcy bezpośrednie połączenia z Polski na lotnisko Stansted pod Londynem. Pozostałymi dostępnymi trasami Ryanira obsługiwanymi z Londynu Stansted do Polski są:

przeloty Londyn Stansted – Bydgoszcz – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Gdańsk – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Katowice – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Kraków – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Lublin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Łódź – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Poznań – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Rzeszów – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Szczecin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Warszawa Modlin – Londyn Stansted (Ryanair)

Lotnisko Stansted jest największą bazą i portem węzłowym tanich linii lotniczych Ryanair. Irlandzka tania linia obsługuje z niego ponad sto europejskich tras. Posiada na nim także swoje centrum serwisowe i centrum szkolenia personelu pokładowego. Stansted leży ok. 48 km na północny – wschód od Londynu. To czwarte pod względem wielkości, po: Heathrow, Gatwick i porcie w Manchesterze, lotnisko Wielkiej Brytanii. Rocznie z jego usług korzysta ok. 18 mln pasażerów. Podróżni przylatujący/wylatujący ze Stansted korzystają z jednego ale trzyczęściowego (powiększonego dodatkowo o budynki satelickie) terminala pasażerskiego. Terminal wyposażony jest we wszelkie udogodnienia dla podróżnych. Port lotniczy Stansted należy do grupy najlepszych lotnisk na świecie, które specjalizują się w obsłudze tanich linii lotniczych i linii czarterowych. Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych (nie tylko Ryanair) można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, tanich biletach, zarówno na trasie Wrocław – Londyn Stansted jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.