Wrocław – Kreta Chania

Ryanair – tanie połączenia lotnicze z Wrocławia do Chanii/Kreta

Połączenie Ryanaira z Wrocławia do Chanii na greckiej wyspie Kreta jest destynacją sezonową obsługiwaną do 24 października 2014 r. Samoloty Ryanaira latają na tym kierunku dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki o godzinie 17:05 (pt.) i 17:35 (pon.). Klienci Ryanaira, w cenie biletu, mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Podróżni mający dylemat co do wielkości swoich bagaży od niedawna mogą nabywać gotowe produkty spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników. Trasę Wrocław – Chania/Kreta obsługują samoloty typu Boeing 737 – 800.

tanielotyryanair - infolinia

Czas lotu: ok. 4 godziny

Odległość: 1825 km

 

Z Polski na greckie lotnisko Chania przeloty realizuje tylko tania linia Ryanair. Pozostałe dostępne w sezonie połączenia Ryanaira z Chanii do naszego kraju to loty na trasach:

Chania – Katowice – Chania (połączenie sezonowe – Ryanair)

Chania – Warszawa Modlin – Chania (połączenie sezonowe – Ryanair)

 

 

Chania/Kreta z Wrocławia i do Wrocławia

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

Zadzwoń: 32 728 30 44

lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

 

 

Lotnisko im. „Ioannisa Daskalogiannisa” w Chanii na Krecie leży w północno – zachodniej części wyspy, 14 km od tego miasta Chania. Port lotniczy Chania jest typowym lotniskiem sezonowym z wzmożonym ruchem pasażerskim przypadającym w okresie letnich wakacji. Wówczas z jego usług korzysta ok. 3 mln pasażerów. Pod względem wielkości ruchu pasażerskiego jest to drugi po Heraklionie port lotniczy Krety. Lotnisko Chania specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze tanich linii lotniczych i linii czarterowych.

 

O wszystkich aktualnych destynacjach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na sezonowej trasie Wrocław – Chania jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.