Wrocław – East Midlands

Ryanair – tanie połączenia lotnicze z Wrocławia do East Midlands

Wrocław jest jednym z kilku krajowych portów lotniczych obsługujących bezpośrednie tanie połączenia do angielskiego lotniska East Midlands. Loty na tej trasie realizuje tania linia lotnicza Ryanair. Irlandzki przewoźnik lata na tym kierunku pięć razy w tygodniu w: poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Samoloty Ryanaira wylatują z Wrocławia o godzinie: 11:00 (pon.), 13:00 (śr., czw.), 11:50 (pt.), 10:35 (niedz.). Pasażerowie w cenie biletów, mają wliczony przewóz na pokładzie samolotu dwóch bagaży podręcznych o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Wrocław – East Midlands obsługują samoloty Boeing 737 – 800.

tanielotyryanair - infolinia

Czas lotu: 1 godzina i 20 minut

Odległość: 1261 km

Tanie linie lotnicze Ryanair są obecnie jedynym przewoźnikiem obsługującym z Polski bezpośrednie loty na lotnisko East Midlands. Pozostałe trasy Ryanaira z East Midlands do Polski to:

East Midlands – Kraków – East Midlands (Ryanair)

East Midlands – Łódź – East Midlands (Ryanair)

East Midlands – Rzeszów – East Midlands (Ryanair)

East Midlands – Warszawa Modlin – East Midlands (Ryanair)

East Midlands z Wrocławia i do Wrocławia

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

Zadzwoń: 32 728 30 44

lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

East Midlands jest lotniskiem położnym w regionie o tej samej nazwie (East Midlands). Leży w hrabstwie Leicestershire, nieopodal miejscowości Castel Donington. W promieniu, do 30 km, znajdują się trzy duże ośrodki, które to lotnisko obsługuje. Są to: Nottingham, Derby i Leicester.

Lotnisko East Midlands specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych i przewoźników czarterowych. Kilku tanich przewoźników jak: Ryanair, bmibaby i Monarch Airlines, posiada na nim swój port węzłowy. Z lotniska rocznie korzysta ponad 4,3 mln pasażerów. Pod tym względem jest to trzynasty port lotniczy Wielkiej Brytanii. Lotnisko posiada wygodne połączenia drogowe, autobusowe i kolejowe.

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Wrocław – East Midlands jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.