Wrocław – Cork

Ryanair – tanie połączenia lotnicze z Wrocławia do Cork

Tanie linie lotnicze Ryanair z wrocławskiego lotniska w Stachowicach, spośród ponad dwudziestu tras, trzy obsługują do Irlandii, a połączenie do leżącego na południu Zielonej Wyspy Cork jest jedną z nich. Ryanair lata na tej trasie dwa razy w tygodniu, w: czwartki i niedziele z godzinami wylotów o 17:35 (niedz.) i 19:15 (czw.). Podróżni korzystający z usług Ryanaira, w cenie biletu, mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Wrocław – Cork obsługują samoloty Boeing 737 – 800.

tanielotyryanair - infolinia

 

Czas lotu: 2 godziny

Odległość: 1754 km

Bezpośrednie połączenia z Polski do Cork obsługuje tylko tania linia lotnicza Ryanair, która oprócz Wrocławia lata także na trasie:

Cork – Gdańsk – Cork (Ryanair)

Cork z Wrocławia i do Wrocławia

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

Zadzwoń: 32 728 30 44

lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

Międzynarodowe lotnisko w Cork to drugi co do wielkości port lotniczy Irlandii. Rocznie obsługuje on ponad 2,5 mln pasażerów. Lotnisko położone jest w niewielkiej odległości – ok. 5 km – na południe od miasta, a bliska odległość od Cork sprawia, że dojazd z lotniska do centrum miasta nie sprawia podróżnym żadnych problemów. Tamtejsze lotnisko jest bazą i węzłem linii: Aer Lingus i Aer Lingus Regional.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych (nie tylko Ryanair) można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Wrocław – Cork jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.