Wrocław – Bristol

Ryanair – tanie połączenia lotnicze z Wrocławia do Bristolu

Tanie linie lotnicze Ryanair z Wrocławia do Bristolu latają dwa razy tygodniowo, w środy i soboty. Samoloty Ryanaira wylatują z Wrocławia w godzinach porannych: 06:50 (śr.) i 07:25 (sob.). Pasażerowie Ryanaira, w cenie biletu, mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Ci, którzy mają wątpliwości co do rozmiaru swoich bagaży, od niedawna mogą nabywać w sklepach gotowe produkty spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników. Trasę z Wrocławia do Bristolu obsługują samoloty Boeing 737 – 800.

tanielotyryanair - infolinia

Czas lotu: ok. 1,5 godziny

Odległość: 1364 km

Pozostałe, dostępne z lotniska w Bristolu, tanie połączenia do Polski:

Bristol – Kraków – Bristol (Easy Jet)

Bristol – Gdańsk – Bristol (Ryanair)

Bristol – Katowice – Bristol (Ryanair)

Bristol – Łódź – Bristol (Ryanair)

Bristol – Poznań – Bristol (Ryanair)

Bristol – Rzeszów – Bristol (Ryanair)

Bristol – Szczecin – Bristol (Ryanair)

Bristol – Warszawa Modlin – Bristol (Ryanair)

Bristol z Wrocławia i do Wrocławia

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

Zadzwoń: 32 728 30 44

lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

Międzynarodowy port lotniczy w Bristolu położony jest w południowo-zachodniej Anglii, 13 km na południowy – zachód od centrum tego angielskiego miasta. Lotnisko rocznie obsługuje ponad 6 mln pasażerów. Pod tym względem jest to dziewiąty port lotniczy Wielkiej Brytanii. Podróżni na miejscu mają do dyspozycji jeden dobrze wyposażony terminal pasażerski. Bristolskie lotnisko jest dobrze skomunikowane i łatwo dostępne. Pasażerowie mogą liczyć zwłaszcza na dobrą sieć połączeń autobusowych, które obsługuje kilku przewoźników (m.in. Bristol Airport Flyer bus).

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Wrocław – Bristol jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.