Wrocław – Bolonia

Ryanair – tanie połączenia lotnicze z Wrocławia do Bolonii

Tanie loty do Bolonii są jednym z „włoskich” kierunków obsługiwanych przez tanie linie lotnicze Ryanair z wrocławskiego lotniska Strachowice. Samoloty Ryanaira latają na tej trasie dwa razy w tygodniu, w: czwartki i niedziele, z wylotami o godzinie: 13:30 (czw.) i 06:30 (niedz.). Pasażerowie, w cenie biletu, mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Podróżni, mający wątpliwości co do wielkości swoich bagaży, które mogą zabrać na pokład bez ponoszenia dodatkowych kosztów, od niedawna mogą nabywać w specjalistycznych sklepach gotowe produkty (torby podróżne, walizki) spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników. Trasę Wrocław – Bolonia obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800.

tanielotyryanair - infolinia

Czas lotu: ok. 1 godzina i 40 minut / Odległość: 841 km

Tanie linie lotnicze Ryanair to jedyny przewoźnik latający z Polski bezpośrednio do Bolonii. Pozostałymi kierunkami Ryanaira z Bolonii do naszego kraju są:

Bolonia – Kraków – Bolonia (Ryanair)

Bolonia – Warszawa Modlin – Bolonia (Ryanair)

Bolonia z Wrocławia i do Wrocławia

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

Zadzwoń: 32 728 30 44

lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

Bolońskie lotnisko im. Guglielmo Marconiego znajduje się w niewielkiej odległości, zaledwie około 6 kilometrów, na północny – zachód od centrum tego włoskiego miasta. Jest jedynym portem lotniczym Bolonii jednakże w stosunkowo niewielkiej odległości (ok. 70 km) znajduje się port – Forli, który jeszcze do niedawna realizował więcej połączeń do Polski niż bolońskie lotnisko. Z usług portu lotniczego w Bolonii korzysta rocznie ponad 6 mln podróżnych. Klasyfikuje go to na szóstym miejscu wśród wszystkich włoskich lotnisk. Marconi Airport posiada jeden dobrze wyposażony, we wszelkie udogodnienia dla podróżnych, terminal pasażerski. Port jest dobrze skomunikowany, a wygodny dojazd do niego zapewniają koleje regionalne i przewoźnicy autobusowi.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych (nie tylko Ryanair) można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Wrocław – Bolonia jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.