Wrocław – Alicante

Ryanair – tanie połączenia lotnicze z Wrocławia do Alicante

Obsługiwana przez tanie linie lotnicze Ryanair trasa z Wrocławia do Alicante to połączenie sezonowe realizowane przez przewoźnika do 22 października 2014 r. Ryanair ze stolicy Dolnego Śląska do hiszpańskiego Alicante lata dwa razy w tygodniu, w: środy i niedziele. Samoloty wylatują z lotniska w Strachowicach o godzinie: 07:10 (śr.) i 10:10 (niedz.). W cenie biletu, pasażerowie Ryanaira mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Wrocław – Alicante obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800.

tanielotyryanair - infolinia

 

Czas lotu: 3 godziny i 15 minut  / Odległość: 1974 km

Tanie linie lotnicze Ryanair to jedyny regularny przewoźnik latający z Polski do Alicante. Pozostałe połączenia Ryanaira z Alicante do Polski to:

Alicante – Katowice – Alicante (Ryanair)

Alicante – Kraków – Alicante (Ryanair)

Alicante – Warszawa Modlin – Alicante (połączenie sezonowe – Ryanair)

W sezonie letnim loty czarterowe z Polski do Alicante obsługują również linie Travel Service Airlines kursujące na trasach:

Katowice – Alicante – Katowice (od 19 czerwca 2014 r.)

Warszawa Chopina – Alicante – Warszawa Chopina

Alicante z Wrocławia i do Wrocławia

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:

Zadzwoń: 32 728 30 44

lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

Lotnisko Alicante – Elche leży w południowo-wschodniej Hiszpanii, 9 km na południowy – zachód od Alicante. W stosunkowo niewielkiej odległości od niego leżą dwa duże hiszpańskie ośrodki: Walencja (ok. 160 km na południe) i Murcja (ok. 70 km na północny-wschód). Pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego port lotniczy Alicante – Elche jest szóstym lotniskiem Hiszpanii. Rocznie z jego usług korzysta ponad 9,5 mln pasażerów. Alicante jest również czwartą największą bazą tanich linii lotniczych Ryanair, z której irlandzka linia obsługuje blisko 60 europejskich kierunków. Lotnisko jest także portem węzłowym dla przewoźników: Jet2.com, Norwegian Air Shuttle i Vueling. Alicante-Elche jest łatwo dostępne zarówno dla podróżnych korzystających z własnych pojazdów czy też z środków transportu publicznego (przede wszystkim autobusów). W niedalekiej przyszłości, do lotniska, ma być podciągnięta linia tramwajowa i kolej regionalna.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair (a także innych tanich przewoźników) można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na sezonowej trasie Wrocław – Alicante jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.