Szczecin – Londyn Stansted

Tanie połączenia lotnicze Ryanair: Szczecin – Londyn Stansted

Tanie loty Ryanaira do Londynu Stansted to najczęściej obsługiwany kierunek z lotniska w Szczecinie Goleniowie. Tania linia lotnicza Ryanair – w sezonie letnim – obsługuje go codziennie, z wylotami o godzinie: 17:00 (od lipca o 22:15). Trasę Szczecin – Londyn Stansted obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Tanie bilety lotnicze ze Szczecina do Londynu, w promocji Ryanaira  – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od 44,5 PLN.

W cenie biletu pasażerowie mają możliwość zabrania na pokład samolotu dwóch bagaży podręcznych o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Czas lotu: ok. 55 minut / Odległość: 1006 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Anglii – Londyn Stansted ze Szczecina i do Szczecina

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Tania linia lotnicza Ryanair to jedyny przewoźnik regularnie kursujący z polskich lotnisk na lotnisko Stansted. Pozostałe połączenia Ryanaira z lotniska Stansted do kraju to:

przeloty Londyn Stansted – Bydgoszcz – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Gdańsk – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Kraków – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Katowice – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Lublin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Łódź – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Poznań – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Rzeszów – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Warszawa Modlin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Wrocław – Londyn Stansted (Ryanair)

 

Lotnisko Stansted jest jednym z największych portów lotniczych specjalizujących się w obsłudze tanich linii i przewoźników czarterowych. Port ten jest m.in. największą bazą tanich linii lotniczych Ryanair, które ze Stansted obsługują ponad sto swoich europejskich tras. Ryanair posiada na nim własne wielkie centrum serwisowe i centrum szkolenia personelu pokładowego. Obsługujące ok. 18 mln pasażerów rocznie lotnisko jest czwartym brytyjskim portem lotniczym. Stansted posiada jeden potężny, podzielony na autonomiczne sekcje, terminal. Położone ok. 48 km na północny-wschód od centrum Londynu lotnisko jest łatwo dostępne dzięki dobrze rozwiniętej sieci transportu publicznego.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o aktualnych promocjach, tanich biletach, zarówno na trasie Szczecin – Londyn Stansted jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie bilety lotnicze ryanair ze szczecina do anglii, tanie przeloty ze szczecina do londynu, ryanair tanie loty szczecin londyn