Rzeszów – Manchester

Ryanair – tanie loty z Rzeszowa do Manchesteru

Połączenie tanich linii lotniczych Ryanair z Rzeszowa do Manchesteru to dwa loty w tygodniu, realizowane w: środy i niedziele. Wyloty z Rzeszowa mają miejsce o godzinie: 10:20 i 10:35. W cenie biletu można na pokład samolotu zabrać dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Trasę Rzeszów – Manchester obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Rzeszowa do Manchesteru – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już od 119 PLN. Czas lotu: 2 godziny / Odległość: 1706 km

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Anglii: Manchester z Rzeszowa i do Rzeszowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Obecnie tania linia lotnicza Ryanair jest monopolistą na trasach z polskich lotnisk do Manchesteru. Inne połączenia lotnicze Ryanaira z Manchesteru do Polski to:

przeloty Manchester – Gdańsk – Manchester (Ryanair)

przeloty Manchester – Kraków – Manchester (Ryanair)

przeloty Manchester – Warszawa Modlin – Manchester (Ryanair)

Lotnisko w Manchester leży w zachodniej Anglii, 14 km na południowy – zachód od centrum tego miasta. Pod względem wielkości jest to trzeci (po londyńskich: Heathrow i Gatwick) brytyjski port lotniczy, z którego usług korzysta rocznie ponad 20,5 mln pasażerów. Manchester Airport posiada trzy, bardzo dobrze wyposażone, terminale pasażerskie. Tanie linie lotnicze Ryanair obsługiwane są z terminala nr 3. Dojazd z centrum miasta do portu lotniczego w Manchesterze jest bardzo łatwy i wygodny. Można dostać się do niego samochodem z obwodnicy miejskiej, wykorzystując dobre połączenia autokarowe i autobusowe lub skorzystać z kolei podmiejskiej. Port posiada własną stacje kolejową – Manchester Airport Railway Station.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, tanich biletach, zarówno na trasie Rzeszów – Manchester jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair rzeszów manchester, tanie bilety lotnicze do manchesteru, najtańsze przeloty ryanair z rzeszowa do manchesteru