Rzeszów – Londyn Stansted

Ryanair – tanie loty z Rzeszowa do Londynu Stansted

Londyn Stansted to „obowiązkowy” kierunek tanich linii lotniczych Ryanair. Irlandzka tania linia lotnicza obsługuje go z każdego krajowego portu lotniczego, na którym jest obecna, również z Rzeszowa. Tanie przeloty do Londynu są „największym towarem eksportowym” Ryanaira i wciąż cieszą się nieustannym zainteresowaniem ze strony polskich pasażerów.

Warto wiedzieć, że rzeszowskie lotnisko jest jedynym regionalnym portem lotniczym w Polsce, z którego tanie linie lotnicze Ryanair obsługując przeloty do Londynu latają na dwa podlondyńskie lotniska: Stansted i Luton. Więcej tanich lotów wykonują jednak na pierwsze z nich – lotnisko Stansted. Samoloty Ryanaira z Rzeszowa do Londynu Stansted latają codziennie (w środy i niedziele nawet dwa razy dziennie) co świadczy o popularności trasy. Od listopada 2015 r. – w zimowym rozkładzie lotów – Ryanair zredukuje liczbę dni lotów do Londynu z siedmiu do pięciu (poniedziałki, środy, piątki, soboty, niedziele).

Godziny wylotów z Rzeszowa do Londynu są zróżnicowane dlatego zachęcamy do korzystania z zamieszczonej na naszej strony wyszukiwarki w celu ich weryfikacji. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Rzeszowa do Londynu Stansted – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od 119 PLN. W cenie biletu można zabrać na pokład samolotu dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Rzeszów – Londyn Stansed obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Czas lotu: 1 godzina i 40 minut / Odległość: 1534 km

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Anglii: Londyn Stansted z Rzeszowa i do Rzeszowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Tania linia lotnicza Ryanair jest obecnie monopolistą na trasach z polskich lotnisk do Londynu Stansted. Inne dostępne połączenia Ryanaira z lotniska Stansted do Polski to:

przeloty Londyn Stansted – Bydgoszcz – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Gdańsk – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Katowice – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Kraków – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Lublin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Łódź – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Poznań – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Szczecin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Warszawa Modlin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Wrocław – Londyn Stansted (Ryanair)

Lotnisko Stansted położone jest ok. 48 km na północny – wschód od Londynu. Jest czwartym co do wielkości portem lotniczym Wielkiej Brytanii, po: Heathrow, Gatwick i lotnisku Manchesterze. Rocznie z jego usług korzysta ok. 20 mln pasażerów. Stansted posiada jeden trzyczęściowy terminal pasażerski wraz z przyległymi do niego budynkami satelickimi. Jest ono największą bazą tanich linii lotniczych Ryanair, z której obsługują one ponad sto – głównie europejskich – kierunków. Stansted należy do najlepszych lotnisk na świecie specjalizujących się w obsłudze tanich linii lotniczych i linii czarterowych. Lotnisko posiada bardzo łatwy dostęp.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, tanich biletach, zarówno na trasie Rzeszów – Londyn Stansted jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie loty z rzeszowa do anglii, ryanair rzeszów londyn, tanie bilety lotnicze z rzeszowa do londynu stansted