Rzeszów – Londyn Luton

Ryanair – tanie loty z Rzeszowa do Londynu Luton

Rzeszów to jedyny regionalny port lotniczy w Polsce, z którego tanie linie lotnicze Ryanair latają na dwa podlondyńskie lotniska: Stansted i Luton z tym, że z tym pierwszym utrzymują więcej połączeń. Z Rzeszowa do Londynu Luton samoloty Ryanaira latają trzy razy w tygodniu, we: wtorki, czwartki i soboty, wylatując o stałych godzinach, o: 22:00. W opłacie za bilet pasażerowie mają wliczony przewóz dwóch bagaży podręcznych o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Trasę Rzeszów – Londyn Luton obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Rzeszowa do Londynu Luton – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już od 119 PLN. Czas lotu: 1 godzina i 40 minut / Odległość: 1576 km

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Anglii: Londyn Luton z Rzeszowa i do Rzeszowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Lotnisko w Rzeszowie jest jedynym w Polsce, z którego tanie linie lotnicze Ryanair utrzymują loty na lotnisko Luton. Więcej tanich połączeń z krajowych lotnisk na lotnisko Luton utrzymują tanie linie lotnicze Wizz Air latające na trasach.

przeloty Londyn Luton – Gdańsk – Londyn Luton (Wizz Air)

przeloty Londyn Luton – Katowice – Londyn Luton (Wizz Air)

przeloty Londyn Luton – Lublin – Londyn Luton (Wizz Air)

przeloty Londyn Luton – Poznań – Londyn Luton (Wizz Air)

przeloty Londyn Luton – Warszawa Chopina – Londyn Luton (Wizz Air)

przeloty Londyn Luton – Wrocław – Londyn Luton (Wizz Air)

 

Lotnisko Luton to jedno z sześciu lotnisk obsługujących aglomerację Londynu. Leży ono w regionie  Anglia Wschodnia, 56 km na północ od centrum stolicy kraju. W rankingu lotnisk brytyjskich port lotniczy Luton plasuje się na szóstym miejscu. Rocznie z jego usług korzysta ponad 9,5 mln pasażerów. Luton specjalizuje się głównie w obsłudze tanich linii lotniczych i linii czarterowych. Dobre połączenie lotniska z miejscowością Luton i pobliskimi miastami zapewniają przewoźnicy autokarowi i kilka regionalnych linii kolejowych. Lotnisko bowiem posiada własną stację kolejową.

 O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, tanich biletach, zarówno na trasie Rzeszów – Londyn Luton jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie loty ryanair z rzeszowa do anglii, tanie bilety lotnicze z rzeszowa do londynu luton, tanie przeloty do londynu