Poznań – Oslo

Ryanair – tanie przeloty z Poznania do Oslo Rygge

Tanie loty Ryanaira z Poznania do Oslo są jedynym skandynawskim połączeniem tej niskokosztowej irlandzkiej linii z lotniska Ławica. Ryanair z Poznania do Oslo trzy razy w tygodniu – we wtorki, czwartki i niedziele. Godziny wylotów są zróżnicowane. Zachęcamy do korzystania z naszej wyszukiwarki w celu ich ustalenia.W przelotach do stolicy Norwegii tania linia lotnicza Ryanair korzysta z lotniska Oslo Rygge- Moss.

Przewoźnik w cenie biletu zezwala podróżnym na zabranie na pokład dwóch sztuk bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Poznań – Oslo Rygge obsługują samoloty Boeing 737 – 800. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Poznania do Oslo – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już od… 19 PLN. Czas lotu: 1 godzina i 40 minut / Odległość: 861 km

 

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Norwegii: Oslo Rygge/Moss z Poznania i do Poznania

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Tanie linie lotnicze Ryanair są obecnie jedynym przewoźnikiem latającym z Polski na lotnisko Rygge Moss. Inne połączenia taniej linii Ryanair z lotniska Moss Rygge do Polski to:

przeloty Oslo Rygge – Gdańsk – Oslo Rygge (Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Kraków – Oslo Rygge (Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Łódź – Oslo Rygge (sezonowo: Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Poznań – Oslo Rygge (Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Szczecin – Oslo Rygge (sezonowo: Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Warszawa Modlin – Oslo Rygge (Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Wrocław – Oslo Rygge (Ryanair)

 

Obsługujące stolicę Norwegii lotnisko Rygge Moss jest jednym z trzech portów lotniczych Oslo obok Gardermoen i Sandefjord Torp. Z tego ostatniego korzystają popularne u nas tanie linie lotnicze Wizz Air. Lotnisko Oslo Rygge położone jest na terenie gminy Rygge w południowo – wschodniej Norwegii, ok. 10 km od miasta Moss, stąd jego oficjalna nazwa: Rygge Moss Airport. Mimo znacznej odległości od Oslo (ok. 60 km) lotnisko obsługuje stolicę Norwegii, a korzystają z niego tanie linie lotnicze, a przede wszystkim jedna – Ryanair. Irlandzki przewoźnik z Oslo Rygge obsługuje 28 regularnych kierunków i 15 tras sezonowych. Drugim przewoźnikiem na lotnisku Rygge Moss jest tania linia lotnicza Norwegian (obsługuje cztery trasy). Rocznie z usług tego lotniska korzysta ok. 1,8 mln pasażerów. Przejazd na lotnisko Rygge nie sprawia podróżnym trudności. Czas przejazdu z Oslo to ok. 45 min. Trasę obsługują koleje regionalne i przewoźnicy autobusowi, np.: UniBuss, Rygge-Ekspressen.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Poznań – Oslo Rygge Moss jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie przeloty do norwegii, tanie loty z polski do norwegii, bilety ryanair norwegia, tanie bilety lotnicze z poznania do oslo, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia