Poznań – Dublin

Ryanair – tanie przeloty z Poznania do Dublina

Tanie loty Ryanaira z Poznania do stolicy Irlandii – Dublina realizowane są cztery razy w tygodniu, w: poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Godziny wylotów są zróżnicowane stąd zachęcamy do korzystania z naszej wyszukiwarki w celu ich weryfikacji. W cenie biletu dozwolony jest przewóz dwóch bagaży podręcznych o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Trasę z Poznania do Dublina obsługują samoloty Boeing 737 – 800. Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanaira z Poznania do Dublina – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już od 119 PLN. Czas lotu:1 godzina i 45 minut / Odległość: 1549 km

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Irlandii: Dublin z Poznania i do Poznania

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair do Irlandii:

tanielotyryanair - infolinia

Pozostałe połączenia lotnicze z Dublina do Polski:

przeloty Dublin – Warszawa Chopina – Dublin (Aer Lingus)

przeloty Dublin – Bydgoszcz – Dublin (Ryanair)

przeloty Dublin – Gdańsk – Dublin (Ryanair)

przeloty Dublin – Katowice – Dublin (Ryanair)

przeloty Dublin – Kraków – Dublin (Ryanair)

przeloty Dublin – Lublin – Dublin (od 25 października 2015 r.)

przeloty Dublin – Łódź – Dublin (Ryanair)

przeloty Dublin – Rzeszów – Dublin (Ryanair)

przeloty Dublin – Szczecin – Dublin (Ryanair)

przeloty Dublin – Warszawa Modlin – Dublin (Ryanair)

przeloty Dublin – Wrocław – Dublin (Ryanair)

 

Międzynarodowe lotnisko w Dublinie, największe w Irlandii, leży około 10 km na północ od centrum miasta. Z jego usług rocznie korzysta ponad 20 mln pasażerów. Dubliński port lotniczy obsługuje ponad sto międzynarodowych połączeń z krajami na całym świecie. Podróżni mają do swojej dyspozycji dwa bardzo dobrze wyposażone terminale pasażerskie. Latający z Polski (również z Poznania) Ryanair obsługiwany jest przez terminal nr 1. Lotnisko jest portem węzłowym linii: Aer Lingus, Aer Lingus Regional, Air Contractors i Ryanair. W Dublinie mieści się siedziba tanich linii lotniczych Ryanair. Lotnisko jest łatwo dostępne dla podróżnych, dzięki dobrej sieci dróg i sprawnie działającej sieci transportu publicznego.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Poznań – Dublin jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

bilety ryanair irlandia, tanie przeloty z poznania do irlandii, tanie loty do dublina, najtańsze bilety lotnicze ryanair z poznania do dublina, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia