Łódź – Oslo Rygge

Ryanair – tanie przeloty: Łódź – Oslo Rygge

Trasa Łódź – Oslo Rygge to destynacja sezonowa tanich linii lotniczych Ryanair obsługiwana dwa razy w tygodniu, w: środy i niedziele. Samoloty Ryanaira wylatują z Łodzi o stałej godzinie: 16:00. W tanich przelotach do stolicy Norwegii Ryanair korzysta z jednego z trzech lotnisk Oslo – Rygge/Moss. Tanie loty Ryanaira z Łodzi do Oslo to jedyne skandynawskie połączenie tej niskokosztowej linii realizowane z lotniska Łódź – Lublinek.

Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Łodzi do Oslo – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od dnia wylotu, już od… 19 PLN (!) Przewoźnik w cenie biletu zezwala podróżnym na zabranie na pokład dwóch sztuk bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Łódź – Oslo Rygge obsługują samoloty Boeing 737 – 800. Czas lotu: 1 godzina i 50 minut / Odległość: 1009 km

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do z Polski do Norwegii: Oslo Rygge/Moss z Łodzi i do Łodzi

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair do Norwegii: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Tanie linie lotnicze Ryanair to obecnie jedyny przewoźnik bezpośrednio latający z Polski na lotnisko Rygge Moss. Inne połączenia taniej linii Ryanair obsługiwane z lotniska Moss Rygge do Polski to:

Oslo Rygge – Gdańsk – Oslo Rygge (Ryanair)

Oslo Rygge – Kraków – Oslo Rygge (Ryanair)

Oslo Rygge – Poznań – Oslo Rygge (Ryanair)

Oslo Rygge – Rzeszów – Oslo Rygge (Ryanair)

Oslo Rygge – Szczecin – Oslo Ryge (sezonowo: Ryanair)

Oslo Rygge – Warszawa Modlin – Oslo Rygge (Ryanair)

Oslo Rygge – Wrocław – Oslo Rygge (Ryanair)

Lotnisko Rygge Moss jest jednym z trzech portów lotniczych, obok Gardermoen i Sandefjord Torp, obsługujące stolicę Norwegii. Z Gardermoen korzystają latające z Polski tanie linie lotnicze Norwegian, a z Sandefjord Torp tanie linie Wizz Air. Lotnisko Oslo Rygge z kolei, utożsamiane jest z Ryanairem. I faktycznie, Ryanair jest na nim monopolistą. Z Oslo Rygge obsługuje on 28 regularnych kierunków i 15 tras sezonowych. Drugim przewoźnikiem na lotnisku Rygge Moss jest tania linia lotnicza Norwegian (obsługuje ona cztery trasy). Oslo Rygge położone jest na terenie gminy Rygge w południowo – wschodniej Norwegii, ok. 10 km od miasta Moss. Jego oficjalna nazwa – Rygge Moss Airport – wzięła się od lokalizacji portu.

Mimo sporej odległości od Oslo (ok. 60 km) lotnisko obsługuje stolicę Norwegii, a tani przewoźnicy korzystają z niego przede wszystkim ze względu na niskie opłaty lotniskowe. Rocznie z usług lotniska Rygge Moss korzysta ok. 1,8 mln pasażerów. Przejazd na lotnisko Rygge nie sprawia podróżnym trudności. Czas przejazdu z Oslo to ok. 45 min. Trasę do i z lotniska obsługują koleje regionalne i przewoźnicy autobusowi, np.: UniBuss, Rygge-Ekspressen.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Łódź – Oslo Rygge Moss jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety ryanair norwegia, tanie przeloty z polski do norwegii, norwegia z łodzi, tanie loty z łodzi do oslo, najtańsze przeloty ryanair z łodzi do oslo, tanie linie lotnicze do norwegii, tanie bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia