Łódź – Londyn Stansted

Ryanair – tanie loty: Łódź – Londyn Stansted

Całoroczną trasę: Łódź – Londyn Stansted tanie linie lotnicze Ryanair obsługują sześć razy w tygodniu – codziennie oprócz czwartków (od listopada 2015 r. w zimowym rozkładzie lotów pięć razy w tygodniu – codziennie oprócz: wtorków i sobót). Godziny wylotów to: 15:40 (w dni powszednie) i 16:45 (niedziele). Loty do Londynu to najpopularniejsze połączenie Ryanaira z Polski. W przelotach do stolicy Wielkiej Brytanii irlandzki przewoźnik korzysta ze swojego głównego lotniska bazowego – Stansted.

Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair z Łodzi do Londynu – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od dnia wylotu, można rezerwować już od 119 PLN. Trasę Łódź – Londyn Stansted obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. W cenie biletu pasażerowie mają możliwość zabrania na pokład samolotu dwóch bagaży podręcznych o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Czas lotu: 1 godzina i 20 minut / Odległość: 1316 km

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze z Polski do Anglii: Londyn Stansted z Łodzi i do Łodzi

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair do Anglii: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Tania linia lotnicza Ryanair jest jedynym przewoźnikiem regularnie kursującym z Polski do Londynu Stansted. Inne dostępne połączenia Ryanaira z lotniska Stansted do Polski to:

przeloty Londyn Stansted – Bydgoszcz – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Gdańsk – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Kraków – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Katowice – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Lublin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Poznań – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Rzeszów – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Szczecin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Warszawa Modlin – Londyn Stansted (Ryanair)

przeloty Londyn Stansted – Wrocław – Londyn Stansted (Ryanair)

Lotnisko Stansted jest największą bazą operacyjną tanich linii lotniczych Ryanair. Mieści się na nim m.in. centrum szkoleniowe personelu pokładowego Ryanaira. Lotnisko położone jest ok. 48 km na północny – wschód od Londynu. Jest to czwarty co do wielkości port lotniczy Wielkiej Brytanii, po: Heathrow, Gatwick i lotnisku Manchesterze, z którego usług rocznie korzysta ok. 18 mln pasażerów. Podróżni na Stansted mają do dyspozycji jeden trzyczęściowy terminal pasażerski, z dodatkowymi, przyległymi doń budynkami satelickimi. Ryanair obsługuje z niego ponad sto – głównie europejskich – kierunków. Stansted należy do najlepszych portów lotniczych w świecie w segmencie lotnisk specjalizujących się w obsłudze tanich linii lotniczych i linii czarterowych, za co wielokrotnie było nagradzane. Lotnisko posiada wygodny dojazd.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, tanich biletach, zarówno na trasie Łódź – Londyn Stansted jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, promocyjne bilety lotnicze z łodzi do londynu, najtańsze bilety lotnicze łódź londyn, tanie przeloty ryanair z łodzi do londynu.