Kraków – Trapani Birgi

Ryanair – tanie bilety lotnicze Kraków – Trapani Birgi

Tanie loty z Krakowa do Trapani obsługiwane przez linię lotniczą Ryanair to połączenie sezonowe. Przewoźnik realizuje je do 23 października 2015 r. Samoloty Ryanaira latają na tej trasie dwa razy tygodniowo w: poniedziałki i piątki o godzinie 12:30. W cenie biletu pasażerowie Ryanaira w mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Podróżni, mający wątpliwości co do wielkości swoich bagaży, które mogą zabrać na pokład bez ponoszenia dodatkowych kosztów, od niedawna mogą nabywać gotowe produkty (torby podróżne, walizki) spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników.

Trasę Kraków – Trapani obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Tanie bilety lotnicze Ryanair z Krakowa do Trapani na Sycylii, w promocji – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już, w zależności od dnia wylotu, od 179 PLN. Czas lotu: 2 godziny i 35 minut / Odległość: 1471 km

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Włoch – Trapani z Krakowa i do Krakowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

 

Tanie linie lotnicze Ryanair to jedyny przewoźnik latający bezpośrednio z Polski do Trapani. Pozostałymi kierunkami Ryanaira z Trapani Birgi są loty na trasie:

przeloty Trapani Birgi – Warszawa Modlin – Trapani Birgi (Ryanair)

 

Na Sycylię – sezonowo – lata z Polski tania linia lotnicza Wizz Air obsługująca trasę:

loty Warszawa Chopina – Katania – Warszawa Chopina (sezonowo WizzAir)

 

Międzynarodowy port lotniczy Trapani – Birgi im. Vincenzo Florio leży na włoskiej wyspie Sycylia, pomiędzy miejscowościami Trapani i Marsala na zachodnim brzegu wyspy. Od Trapani dzieli je odległość ok. 15 km. Jest jednym z pięciu lotnisk na Sycylii, a pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego jest na niej trzecim lotniskiem. Rocznie – głównie w sezonie – z jego usług korzysta ponad 1,8 mln pasażerów. To zapomniane przez całe lata lotnisko otrzymało drugie „życie” za sprawą rozwoju i ekspansji tanich linii lotniczych. Szczególnie upodobały je sobie tanie linie lotnicze Ryanair, które są na nim największym przewoźnikiem. Najwygodniejszym środkiem transportu pasażerów z i do lotniska Trapani są autobusy.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair, można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Kraków – Trapani Birgi na Sycylii jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie loty do włoch, tanie bilety lotnicze z polski do włoch, tanie loty na sycylię, bilety ryanair włochy, bilety ryanair sycylia, najtańsze bilety lotnicze z krakowa do trapani, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia