Kraków – Sztokholm

Ryanair – tanie bilety lotnicze: Kraków – Sztokholm Skavsta

Tanie loty Ryanaira z Krakowa do Sztokholmu Skavsta to pięć rejsów tygodniowo. Irlandzka tania linia lotnicza lata na tej trasie w: poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Godziny wylotów z podkrakowskich Balic są zróżnicowane dlatego zachęcamy do korzystania z naszej wyszukiwarki lotów w celu ich sprawdzenia. W przelotach do szwedzkiej stolicy tania linia lotnicza Ryanair korzysta z jednego z czterech portów lotniczych Sztokholmu – lotniska Skavsta.

Pasażerowie Ryanaira w cenie biletu mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm. Trasę Kraków – Sztokholm Skavsta obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Tanie bilety lotnicze Ryanair z Krakowa do Sztokholmu, w promocji – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już, w zależności od dnia wylotu, od 79 PLN. Czas lotu: ok. 2 godziny / Odległość: 987 km

 

Ryanair – Tanie Przeloty do Szwecji – Sztokholm z Krakowa i do Krakowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Pozostałymi obsługiwanymi trasami z lotniska Sztokholm Skavsta do kraju są:

przeloty Sztokholm Skavsta – Warszawa Modlin – Sztokholm Skavsta (Ryanair)

przeloty Sztokholm Skavsta – Gdańsk – Sztokholm Skavsta (Wizz Air)

przeloty Sztokholm Skavsta – Katowice – Sztokholm Skavsta (Wizz Air)

przeloty Sztokholm Skavsta – Lublin – Sztokholm Skavsta (Wizz Air)

przeloty Sztokholm Skavsta – Poznań – Sztokholm Skavsta (Wizz Air)

przeloty Sztokholm Skavsta – Warszawa Chopina – Sztokholm Skavsta (Wizz Air)

przeloty Sztokholm Skavsta – Wrocław – Sztokholm Skavsta (Wizz Air)

 

Lotnisko Skavsta to międzynarodowy port położony blisko miejscowości Nyköping. Z racji swego położenia nazywane zamiennie portem lotniczym Nyköping. Pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego jest to trzecie lotnisko Szwecji. Rocznie z jego usług korzysta ok. 2,5 mln pasażerów. Skavsta specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych i przewoźników czarterowych. Największym użytkownikiem lotniska jest tania linia Ryanair posiadająca na nim swoją bazę operacyjną. Port lotniczy Skavsta położony jest ok. 100 km na południowy – zachód od Sztokholmu. W dalszej podróży do stolicy Szwecji pasażerowie mogą liczyć na przewoźników autobusowych.

O aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach (również i innych tanich przewoźników), rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Kraków – Sztokholm Skavsta jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

przeloty do szwecji, bilety ryanair szwecja, tanie loty z polski do szwecji, najtańsze bilety lotnicze ryanair z krakowa do sztokholmu, tanie loty do sztokholmu, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia