Kraków – Piza

Ryanair – tanie bilety lotnicze Kraków – Piza

Tanie loty Ryanaira z Krakowa do włoskiej Pizy to połączenie sezonowe (do 23 października 2015 r.) obsługiwane przez irlandzką linię dwa razy w tygodniu. Samoloty Ryanaira latają na tej trasie w: poniedziałki i piątki o godzinie: 20:50. W cenie przelotu pasażerowie Ryanaira w mogą zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o wymiarach nieprzekraczających: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Podróżni, mający wątpliwości co do wielkości swoich bagaży, które mogą zabrać na pokład bez ponoszenia dodatkowych kosztów, od niedawna mogą nabywać gotowe produkty (torby podróżne, walizki) spełniające normy gabarytowe tanich przewoźników. Trasę Kraków – Piza obsługują samoloty Ryanaira typu: Boeing 737 – 800. Tanie bilety lotnicze Ryanair z Krakowa do Pizy, w promocji – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować, w zależności od terminu wylotu, już od 119 PLN. Czas lotu: 1 godzina i 50 minut / Odległość: 1007 km

 

Ryanair – Tanie Przeloty do Włoch: Piza z Krakowa i do Krakowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Tanie linie lotnicze Ryanair są jedynym przewoźnikiem bezpośrednio latającym (tylko w sezonie) z Polski do Pizy. Pozostałymi trasami Ryanaira z Pizy do naszego kraju są:

przeloty Piza – Gdańsk – Piza (połączenie sezonowe – Ryanair)

przeloty Piza – Warszawa Modlin – Piza (połączenie sezonowe – Ryanair)

 

Międzynarodowy port lotniczy w Pizie (dawniej zwany Galileo Galilei Airport) położony jest w Toskanii na przedmieściach tego słynnego miasta. Lotnisko rocznie obsługuje ok. 4,5 mln pasażerów. Największym użytkownikiem tego portu lotniczego jest tania linia lotnicza Ryanair, obsługująca stamtąd około 30 regularnych kierunków i 24 trasy sezonowe. Lotnisko posiada własną stację kolejową, która bardzo ułatwia przedostanie się do centrum miasta.

O wszystkich aktualnych połączeniach tanich linii lotniczych, nie tylko Ryanair można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Informacje o aktualnych promocjach, rezerwacjach biletów, zarówno na trasie Kraków – Piza jak i pozostałych można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie loty do włoch, bilety ryanair włochy, promocyjne bilety lotnicze z krakowa do pizy, najtańsze bilety lotnicze z krakowa do włoch, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia