Kraków – Palma de Mallorca

Ryanair – tanie bilety lotnicze Kraków – Palma de Mallorca

Kraków – Palma de Mallorca to kierunek obsługiwany przez tanie linie lotnicze Ryanair. Jest to połączenie sezonowe realizowane – do listopada 2015 r. – dwa razy w tygodniu, w: środy i niedziele wylatując z lotniska w Krakowie Balicach o godzinie: 10:10 (niedz.) i 20:20 (śr.). Na pokład samolotów Ryanaira można w cenie biletu zabrać na pokład dwa bagaże podręczne o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Trasę Kraków – Palma de Mallorca obsługują samoloty typu: Boeing 737 – 800. Tanie bilety lotnicze Ryanair na przeloty z Krakowa do Palmy de Mallorca, w promocji – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować już od 159 PLN. Czas lotu: 3 godziny / Odległość: 1776 km

 

Ryanair – Tanie Przeloty do Hiszpanii: Palma de Mallorca z Krakowa i do Krakowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair: Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

Tanie linie lotnicze Ryanair oprócz lotów do Krakowa obsługują z Palmy de Mallorca sezonowe trasy:

przeloty Palma de Mallorca – Poznań – Palma de Mallorca (połączenie sezonowe – Ryanair)

przeloty Palma de Mallorca – Warszawa Modlin – Palma de Mallorca (połączenie sezonowe – Ryanair)

 

W okresie wakacyjnym pasażerowie mogą udać się do Palmy de Mallorca również dzięki liniom czarterowym Enter Air obsługującym destynacje:

loty Palma de Mallorca – Gdańsk – Palma de Mallorca

loty Palma de Mallorca – Katowice – Palma de Mallorca

loty Palma de Mallorca – Poznań – Palma de Mallorca

loty Palma de Mallorca – Warszawa Chopina – Palma de Mallorca

loty Palma de Mallorca – Wrocław – Palma de Mallorca

 

Międzynarodowy port lotniczy Son San Juan – Palma de Mallorca znajduje się na Majorce, największej wyspie w archipelagu Balearów na Morzu Śródziemnym. Ten położony ok. 8 km na wschód od miejscowości Palma de Mallorca port lotniczy jest największym lotniskiem na Balearach i trzecim lotniskiem Hiszpanii pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie – głównie w sezonie wakacyjnym – z jego usług korzysta ponad 22 mln podróżnych. Mają oni do dyspozycji jeden, ale złożony z czterech modułów (oznaczonych: A, B, C, D) terminal pasażerski. Lotnisko jest węzłem tanich linii lotniczych: Air Berlin i Ryanair.

Tanie linie lotnicze Ryanair w swojej ofercie często wprowadzają promocje, dzięki którym można dokonać zakupu taniego biletu. O aktualnych połączeniach zarówno Ryanaira jak i innych tanich linii lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Palma de Mallorca jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie przeloty do hiszpanii, tanie loty na majorkę, bilety ryanair hiszpania, promocyjne bilety lotnicze ryanair z krokowa do palmy, tanie loty ryanair z krakowa do hiszpanii, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia