Kraków – Oslo Rygge

Ryanair – tanie bilety lotnicze Kraków – Oslo Rygge

W rozkładowej ofercie Ryanaira z krakowskiego lotniska znajdują się tanie loty do Oslo. Irlandzka linia lata na tej trasie codziennie, a w niedziele nawet dwa razy dziennie. Samoloty Ryanaira wylatują o różnych godzinach stąd zapraszamy do korzystania z naszej wyszukiwarki w celu ich weryfikacji. Restrykcyjna polityka bagażowa Ryanaira, pozwala w cenie biletu, na zabranie dwóch bagaży podręcznych o maksymalnych wymiarach: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.

Trasę z Krakowa do Oslo Rygge obsługują samoloty Boeing 737 – 800. Tanie bilety lotnicze Ryanair z Krakowa do Oslo, w promocji – za pośrednictwem naszej strony – można rezerwować – w zależności od terminu wylotu – już od 79 PLN. Czas lotu: 2 godziny i 10 minut / Odległość: 1184 km

 

Ryanair – Tanie Bilety Lotnicze do Norwegii: Oslo Rygge/Moss z Krakowa i do Krakowa

Rezerwacja Biletów Lotniczych Ryanair:Telefonicznie i On line

tanielotyryanair - infolinia

 

Tanie linie lotnicze Ryanair to jedyny przewoźnik latający z Polski na lotnisko Rygge Moss. Pozostałe połączenia taniej linii Ryanair z lotniska Moss Rygge do Polski to:

przeloty Oslo Rygge – Gdańsk – Oslo Rygge (Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Łódź – Oslo Rygge (sezonowo: Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Poznań – Oslo Rygge (Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Rzeszów – Oslo Rygge (Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Szczecin – Oslo Rygge (sezonowo: Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Warszawa Modlin – Oslo Rygge (Ryanair)

przeloty Oslo Rygge – Wrocław – Oslo Rygge (Ryanair)

 

Międzynarodowe lotnisko Oslo Rygge Moss jest portem bazowym tanich linii lotniczych Ryanair. Irlandzka linia jest na nim niemal monopolistą. Obsługuje ona z Rygge ok. trzydziestu regularnych europejskich kierunków, w tym loty z i do Polski i kilkanaście tras sezonowych. Lotnisko położone jest w południowo-wschodniej Norwegii, na terenie gminy Rygge, ok. 10 km od miasta Moss. Mimo znacznej odległości od stolicy Norwegii – ok. 60 km – lotnisko obsługuje również Oslo, specjalizując się w przyjmowaniu tanich linii lotniczych. Wygodny przejazd z lotniska do stolicy zapewniają przewoźnicy autobusowi (np.: UniBuss i Rygge-Ekspressen) i koleje regionalne. Rocznie z usług Rygge/Moss korzysta ok. 1,8 mln pasażerów.

Tanie linie lotnicze Ryanair w swojej ofercie często wprowadzają promocje, dzięki którym można dokonać zakupu taniego biletu. O aktualnych połączeniach zarówno Ryanaira jak i innych tanich linii lotniczych można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Oslo Rygge Moss jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie loty do norwegii, bilety ryanair norwegia, tanie przeloty do oslo, promocyjne bilety ryanair z krakowa do oslo, tanie loty z krakowa do norwegii, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia